«Нетерпіння серця» Стефан Цвейг

«Нетерпіння серця» Стефан Цвейг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2019 переглядів
2019 переглядів

Про книгу «Нетерпіння серця» Стефана Цвейга

Книга «Нетерпіння серця» – пронизлива історія з яскравим калейдоскопом вируючих емоцій, що затягують читача в драматичний сюжет з перших рядків. Майстер витончених психологічних драм Стефан Цвейг вміло вимальовує образи головних героїв – паралізованої Едіт із заможної родини та молодого лейтенанта Антона, який через жалість відповідає на почуття закоханої дівчини.

Автор зачіпає дуже болючу тему – самотність та надію на щасливе кохання, що з’явилося на обрії Едіт, паралізованої через нещасний випадок. Вирішивши читати онлайн книгу «Нетерпіння серця» Стефана Цвейга українською мовою, ви побачите, наскільки беззахисним і тендітним є людське серце та якою сильною є залежність від тих, кому довіряєш.

Роман пройнятий відчаєм, серед якого причаїлася віра у щасливе майбутнє, проте нетерпляче серце, що шалено кохало та надто довго чекало, не витримало випробувань… Автор пропонує замислитися над суперечливою думкою: невже співчуття може приносити горе та руйнувати долі? Читачі мають змогу самі розібратися у внутрішніх суперечностях та дійти правильних висновків.

Роман написан красивою образною мовою з цікавими роздумами героїв, глибоким описом їх внутрішнього світу. Якщо ви шукаєте історію, що не залишить вас байдужим, радимо скачати книгу «Нетерпіння серця» Стефана Цвейга – вона чекає на вас у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Скачати безкоштово книгу «Нетерпіння серця» Стефана Цвейга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нетерпіння серця» Стефана Цвейга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *