«Netflix. Ця ідея ніколи не спрацює» Марк Рендольф

«Netflix. Ця ідея ніколи не спрацює» Марк Рендольф

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
959 переглядів
959 переглядів

Про книгу «Netflix. Ця ідея ніколи не спрацює» Марка Рендольфа

Маст рід для всіх, хто прагне успіху. Історія від імені першої особи, яка пройшла тернистий шлях від початківця до величного бренду і тепер пожинає плоди своєї наполегливої праці. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Netflix. Ця ідея ніколи не спрацює» Марка Рендольфа українською мовою. Ця мотивуюча книга навчить плідно працювати в команді і, що головне, ніколи не здаватись. 

Співзасновник всесвітньо відомої стримінгової платформи прямував за своєю мрією навіть тоді, коли ніхто не вірив, що йому вдасться щось путнє. Все починалось з розсилки поштою дисків DVD…

Автор книги та його партнер Рід Гастінґс не одразу досягли успіху. І тільки щоденна напружена хода до мети привела їх туди, де вони є зараз. 

Книга «Netflix. Ця ідея ніколи не спрацює» не є посібником по веденню бізнесу. Вона, скоріше, про силу волі людини. Одного разу хлопці задумали щось неймовірне і сьогодні ми із задоволенням не спимо ночами, насолоджуючись черговим улюбленим серіалом. 

Скачати книгу «Netflix. Ця ідея ніколи не спрацює» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному порталі. А у вас є шалені ідеї? Хто знає, можливо, саме ваш стартап буде наступним?

Рекомендації

Відгуки на книгу «Netflix. Ця ідея ніколи не спрацює» Марка Рендольфа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *