«Невдаха» Анатолій Сергієнко

«Невдаха» Анатолій Сергієнко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4282 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Невдаха» Анатолія Сергієнко (анотація)

Чи багато серед нас невдах? Тих, кого життя не хоче приймати до своїх обійм та постійно випробовує на міцність. Такі люди мають відвойовувати в долі право на щастя, хоча, як правило, заслуговують на нього набагато більше, ніж усі інші. Саме таким чоловіком виявився Іван Цибрак – головний герой книги «Невдаха».

Анатолій Сергієнко розмірковує над тим, що спадає на думку кожного з нас щодня: чому ті, хто стоять на позиції стійких моральних переконань, мають страждати набагато більше, ніж безпринципні та нечесні люди? Сучасне суспільство втратило не лише мораль – воно позбулося здорового глузду та елементарної логіки. Зруйнувати стіну лицемірства, агресії, продажності не так легко – з кожним днем вона стає все більшою та міцнішою.

У книзі також показаний зворотній бік моралі – вічне протистояння між необхідністю забезпечувати сім’ю та нечесним збагаченням на престижній посаді. Лише Івану не здається дивним його вчинок – відмовитися від перспективної посади та влаштуватися працювати слюсарем-сантехніком і сторожем у більш спокійне та затишне місце.

Якщо до цього ще додати розлучення з дружиною через постійні сварки та докори, то перед нами опиняється не людина, а бездушний егоїст, який покинув жінку з дитиною через безвідповідальність і безпечність. Чи так це? Тільки занурившись у внутрішній світ і мотиви вчинків головного героя, можна побачити його справжнє обличчя та вирішити конфлікт сімейних та особистих цінностей.

Повість «Невдаха» зачіпає не лише буденні клопоти й питання моралі. У книзі також знаходиться місце коханню, проте романтичними стосунками тут і не пахне. Все достатньо прозаїчно: почуття Івана та Ольги нікуди не зникають, проте сімейне життя довго не протримається на одній лише романтиці. Яким є вихід із цього життєвого лабіринту? Як уникнути статусу невдахи та підкорити собі долю? На читача очікують сміливі та несподівані рішення у злободенній до болі історії.

Якщо ви бажаєте читати онлайн або скачати твір «Невдаха» Анатолія Сергієнка безкоштовно та без реєстрації, радимо завітати до нашої електронної бібліотеки. Тут ви знайдете цю повість у зручних форматах fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Невдаха» Анатолія Сергієнко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Невдаха» Анатолія Сергієнко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Невдаха» Анатолія Сергієнко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Невдаха» Анатолія Сергієнко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Невдаха» Анатолія Сергієнко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *