«Невідкладна військова хірургія»

«Невідкладна військова хірургія»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
605 переглядів
605 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Невідкладна військова хірургія» (анотація)

На проєкт “Невідкладна військова хірургія” зібрано 236886 грн.
Було надруковано 3000 примірників. Наклад отримано в березні, і з того часу понад 2790 примірників розповсюджено серед військових лікарів, госпітальєрів, інструкторів з тактичної медицини.

Дякуємо кожному доброчинцю. Частину книжок відправили в госпіталі, на передову через волонтерів та медикам.

Скачати книгу «Невідкладна військова хірургія» у форматі PDF українською мовою безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Невідкладна військова хірургія» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Невідкладна військова хірургія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *