«Невільничка» Марко Вовчок

«Невільничка» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1612 переглядів

Короткий зміст книги «Невільничка» Марко Вовчок (анотація)

Марко Вовчок використала народну «Думу про Самійла Кішку» для написання оповідання-казки «Невільничка». У центрі твору – парубок на ім’я Остап, який стає свідком та учасником важливих історичних подій, справжнім борцем за Україну в часи турецької навали. Інші сюжетні лінії художнього твору інтерпретуються через призму спостережень, уявлень та відчуттів головного героя.

Книга «Невільничка» має жанрово-структурні особливості казки, що творчо трансформовані письменницею та містять елементи оповідання. Саме тому твір вважається оповіданням-казкою. Історичне минуле рідної країни завжди турбувало авторку. У багатьох творах Марко Вовчок особливу роль відводила прославленню козацтва та мужніх борців за визволення рідної землі від рабства.

З таким героєм-борцем Остапом ви зможете ознайомитися, якщо скачати книгу «Невільничка» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Які випробування випали на долю головного героя? Чи зможе він захистити рідну землю від ворогів? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся зі сторінок електронної книги.

Читати онлайн книгу «Невільничка» Марка Вовчка українською мовою ви можете на нашому сайті безкоштовно, як й інші оповідання та повісті талановитої письменниці.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Невільничка» Марко Вовчок та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Невільничка» Марко Вовчок: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Невільничка» Марко Вовчок і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Невільничка» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Невільничка» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *