«Невільничка» Марко Вовчок

«Невільничка» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
747 переглядів
747 переглядів

Про книгу «Невільничка» Марко Вовчок

Марко Вовчок використала народну «Думу про Самійла Кішку» для написання оповідання-казки «Невільничка». У центрі твору – парубок на ім’я Остап, який стає свідком та учасником важливих історичних подій, справжнім борцем за Україну в часи турецької навали. Інші сюжетні лінії художнього твору інтерпретуються через призму спостережень, уявлень та відчуттів головного героя.

Книга «Невільничка» має жанрово-структурні особливості казки, що творчо трансформовані письменницею та містять елементи оповідання. Саме тому твір вважається оповіданням-казкою. Історичне минуле рідної країни завжди турбувало авторку. У багатьох творах Марко Вовчок особливу роль відводила прославленню козацтва та мужніх борців за визволення рідної землі від рабства.

З таким героєм-борцем Остапом ви зможете ознайомитися, якщо скачати книгу «Невільничка» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Які випробування випали на долю головного героя? Чи зможе він захистити рідну землю від ворогів? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся зі сторінок електронної книги.

Читати онлайн книгу «Невільничка» Марка Вовчка українською мовою ви можете на нашому сайті безкоштовно, як й інші оповідання та повісті талановитої письменниці.

Скачати безкоштово книгу «Невільничка» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Невільничка» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *