«Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віта Кросс

«Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віта Кросс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
253 переглядів
253 переглядів

Короткий зміст книги «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс (анотація)

– Побазікають і забудуть, – різко вимовляє Ельдар.

Усередині мене палахкотить вогонь, що спалює на своєму шляху світлі й трепетні почуття. Мій чоловік – був моїм усім: другом, першим і єдиним чоловіком, найкращим у світі коханцем.

Десятирічна річниця весілля, на яку ми запросили купу гостей, закінчилася грандіозним скандалом. Замість вітального відео всі споглядали, як Ельдар кохався з моєю подругою. Не просто подругою… чорт, це ж Таня. Ми з нею як сестри. Із самого дитинства.

– Ти серйозно думаєш, що я зможу коли-небудь пробачити побачене? – мотаю головою.
– Зможеш, – суворо чеканить. – Розлучення я тобі не дам, Рито.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу» Віти Кросс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *