«Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку» Йона Бергер

«Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку» Йона Бергер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4138 переглядів
4138 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку» Йона Бергера (анотація)

Що є основою наших рішень? Безумовно, індивідуальні вибір, досвід і смаки. Та є ще один потужний прихований чинник, який не варто недооцінювати, – соціальний вплив. Йона Берґер присвятив 15 років вивченню цього феномена й дійшов висновку: ця невидима сила є основою кожного нашого рішення – від роботи до сімейного життя. Навіть більше, вона впливає не лише на те, що ми робимо, а й чого уникаємо в повсякденному житті. Чому просто продати коштовний годинник, котрий не показує час? Яким чином люди несвідомо спонукають інших досягати кращих результатів й одночасно гальмують їхній успіх? Чому прагнення відрізнятися від інших – теж результат впливу соціуму?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку» Йона Бергера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку» Йона Бергера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *