«Незавершений портрет» Аґата Крісті

«Незавершений портрет» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1204 переглядів
1204 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Незавершений портрет» Аґати Крісті (анотація)

Книга «Незавершений портрет» Агати Крісті доводить те, що «королева детективів» може писати не тільки історії про злочинців та Феміду, яка їх розшукує. Ця книга є чудовим прикладом психологічного роману, де авторка чудово реконструює образ жінки, яка стоїть на межі, в повному значенні цього слова. Варто згадати, що письменниця писала цей твір, перебуваючи в повному розпачі, дізнавшись про зраду чоловіка. В своїй головній героїні вона показала світові друге «я», яке болить та страждає.

Головною героїнею цієї історії стала жінка, яку звати Селія. Історія безпосередньо розпочинається з того, що вона стоїть на краю обриву і все для того, щоб покінчити зі всіма стражданнями які випали на її долю. Одна історія, яка резонує з цілою епохою «втраченого покоління».

Автобіографічність роману проявляється в багатьох речах, зокрема і в тузі письменниці та її героїні за щасливим дитинством, та веселою юністю, а потім з всеохоплюючим розпачем, який так непомітно прийшов в життя. До речі, читати онлайн книгу «Незавершений портрет» Агати Крісті українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Цікавою особливістю саме цього твору є те, що він, крім однієї трагічної долі, чудово змальовує післявоєнну Англію, яка опинилась в стані депресії. Авторка реконструює не тільки загальну атмосферу ай побут та стиль життя людей того часу.

Скачати книгу «Незавершений портрет» Агати Крісті можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Незавершений портрет» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Незавершений портрет» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *