«Нездоланний» Лі Чайлд

«Нездоланний» Лі Чайлд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1361 переглядів
1361 переглядів

Про книгу «Нездоланний» Лі Чайлда

Книга «Нездоланний» є двадцять першою частиною детективної саги «Джек Ричер» – низки драматичних історій про життєві поневіряння й професійну діяльність поліцейського Джека. У цьому романі Лі Чайлд дав можливість головному герою відпочити – точніше, хотів, щоб він відпочив, відійшовши від робочих справ. Але бажаного відпочинку не сталося. Мандруючи світом, чоловік зупиняється в містечку з незвичайною назвою Материн Спочинок. Загадковість цього поселення не дає Ричеру спокою, і він вирішує дослідити його численні таємниці.

Доля зводить головного героя книги з переляканою жінкою на ім’я Мішель Ченґ. Вона – колишній агент ФБР. Кілька років тому зник безвісти її колега Ківер, з яким вона розслідувала серйозну справу. Вбачаючи у Джекові свого колегу, вона просить його допомогти в розслідуванні. Ричер погоджується, навіть не уявляючи, які жахіття та шокуючі відкриття маленького фермерського містечка чекають на нього.

Роман «Нездоланний» створений у кращих традиціях класичного детективу з відлунням психологічного трилеру. Починаючи читати онлайн цей твір, здається, що події розгортаються повільно, ніби передаючи атмосферу душевного спокою та сонливості невеличкого містечка. Проте поступово сюжетний ком розганяється та летить згори, дивуючи читача неочікуваними сюрпризами, сюжетними поворотами й динамікою. Кінцівка книги змушує переосмислити життєві цінності та уважніше подивитися на своїх знайомих і друзів: чи бачимо ми їхнє справжнє обличчя?

Якщо ви любите деталізовані детективні історії з кривавими подробицями та глибоким психологізмом, радимо вам скачати «Нездоланний» Лі Чайлда. У нашій електронній бібліотеці ви знайдете цей роман безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей твір подарує вам захоплюючу мандрівку в самісіньке серце темряви, де заховані страшні таємниці місцевих жителів мовчазного містечка, де один злочин витягує на поверхню цілий заплутаний клубок страхітливих речей. Виявляється, соціальні мережі можуть нести справжню смерть, а зі злочинів можна створити цілий ринок послуг. Оригінально, повчально й моторошно…

Завантажити безкоштовно книгу «Нездоланний» Лі Чайлда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нездоланний» Лі Чайлда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *