«Незрозумiлi» Сергій Гридін

«Незрозумiлi» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1607 переглядів
1607 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Незрозумiлi» Сергія Гридіна (анотація)

Повість «Незрозумілі» – щира та емоційна розповідь про суперечності, проблеми і переживання сучасних підлітків, занурених у віртуальний світ гаджетів. Головний герой книги, дев’ятикласник Сашко Головко проходить свій нелегкий шлях, сповнений переживань, конфліктів, непорозумінь, страхів, щоб пізнати, як це воно – поступово дорослішати, ставати самостійним і відповідальним за свої вчинки, боротися за своє кохання, доводити вірність своїм друзям…

Сергій Гридін – справжній майстер у зображенні суперечливого підліткового віку. Його твори, присвячені підліткам, щирі та реалістичні, а його героїв ніби бачиш перед собою, відчуваєш та розумієш їхні проблеми.

Сашко опинився у класичній ситуації: батьки набридають своїми порадами та постійними зауваженнями, з кращим другом виникла сварка, та ще й кохана дівчина не звертає на хлопця уваги. Що робити? Здається, що проблеми незначні, проте для Сашка це – питання життя і смерті. Не знаючи, як далі жити, головний герой намагається стати по-справжньому дорослим: аналізує ситуацію, відкидаючи емоції, та першим наважується на серйозні розмови.

Цей твір варто читати онлайн не лише підліткам, а й їхнім батькам, учителям, адже тут як на долоні розкривається внутрішній світ підростаючого покоління – саме цього часто бракує дорослим через відстороненість від справ дітей, надмірну завантаженість своїми «дорослими» турботами.

Ключовою сценою у книзі «Незрозумілі» стає довгоочікувана розмова Сашка з батьком – чесна, відверта, як розмова двох дорослих чоловіків. Саме цього так не вистачало головному героєві! Саме таке зближення з батьком, розумною та мудрою людиною, дало поштовх підлітку до справжньої самостійності та розв’язанню своїх проблем.

Рекомендуємо скачати «Незрозумілі» Сергія Гридіна усім, хто скучив за реалістичними драматичними сюжетами, в яких можна пізнати своїх дітей, друзів, сусідів, знайомих. Цей твір та інші повісті талановитого українського письменника ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту отримають цю книгу безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Незрозумiлi» Сергія Гридіна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Незрозумiлi» Сергія Гридіна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Незрозумiлi» Сергія Гридіна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Незрозумiлi» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *