«Незрозумiлi» Сергій Гридін

«Незрозумiлi» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
788 переглядів
788 переглядів

Про книгу «Незрозумiлi» Сергія Гридіна

Повість «Незрозумілі» – щира та емоційна розповідь про суперечності, проблеми і переживання сучасних підлітків, занурених у віртуальний світ гаджетів. Головний герой книги, дев’ятикласник Сашко Головко проходить свій нелегкий шлях, сповнений переживань, конфліктів, непорозумінь, страхів, щоб пізнати, як це воно – поступово дорослішати, ставати самостійним і відповідальним за свої вчинки, боротися за своє кохання, доводити вірність своїм друзям…

Сергій Гридін – справжній майстер у зображенні суперечливого підліткового віку. Його твори, присвячені підліткам, щирі та реалістичні, а його героїв ніби бачиш перед собою, відчуваєш та розумієш їхні проблеми.

Сашко опинився у класичній ситуації: батьки набридають своїми порадами та постійними зауваженнями, з кращим другом виникла сварка, та ще й кохана дівчина не звертає на хлопця уваги. Що робити? Здається, що проблеми незначні, проте для Сашка це – питання життя і смерті. Не знаючи, як далі жити, головний герой намагається стати по-справжньому дорослим: аналізує ситуацію, відкидаючи емоції, та першим наважується на серйозні розмови.

Цей твір варто читати онлайн не лише підліткам, а й їхнім батькам, учителям, адже тут як на долоні розкривається внутрішній світ підростаючого покоління – саме цього часто бракує дорослим через відстороненість від справ дітей, надмірну завантаженість своїми «дорослими» турботами.

Ключовою сценою у книзі «Незрозумілі» стає довгоочікувана розмова Сашка з батьком – чесна, відверта, як розмова двох дорослих чоловіків. Саме цього так не вистачало головному героєві! Саме таке зближення з батьком, розумною та мудрою людиною, дало поштовх підлітку до справжньої самостійності та розв’язанню своїх проблем.

Рекомендуємо скачати «Незрозумілі» Сергія Гридіна усім, хто скучив за реалістичними драматичними сюжетами, в яких можна пізнати своїх дітей, друзів, сусідів, знайомих. Цей твір та інші повісті талановитого українського письменника ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту отримають цю книгу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Незрозумiлi» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *