«Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галина Малик

«Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галина Малик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2509 переглядів
2509 переглядів

Короткий зміст книги «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галини Малик (анотація)

Книга «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», що була написана Галиною Малик, розповідає маленьким читачам нову та захоплюючу історію про дівчинку Алі. Казка розрахована на читачів маленького віку, і вона їм неодмінно сподобається. Історія сконцентрована на одній думці – кожна розпочата справа має бути завершена. До такого висновку можна дійти лише поглянувши на назву, тому що Недоладія – вигадана країна, де всі не закінчують справи.

Галина Малик, через свій твір, доносить читачам думку, що відповідальність, працьовитість та допомога іншим є дуже важливими рисами для кожної людини. Також, крім цієї моралі, казка, як будь-яка інша, розповідає про цінність добрих вчинків, та те, що їх потрібно робити завжди, не дивлячись ні на що.

Всі разом ці риси вчать дитину тому, що потрібно долати всі труднощі на шляху до своєї мети. До речі, читати онлайн книгу «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галини Малик українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Мораль казки досить проста, але вона подана в обгортці неймовірно цікавої історії, особливо для юної аудиторії. Дівчинка Аля ніколи не закінчує свої справи повністю – ходить з незаплетеною косою, не домальовує малюнки та ще багато чого не закінчує.

Дізнатися більше про пригоди дівчинки в фантастичній країні можна, лише скачавши книгу «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галини Малик безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галини Малик та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галини Малик: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галини Малик і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» Галини Малик

Одна відповідь до “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”

  1. Таня Таня сказав:

    Казочку Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії ми читали вже разів десять. Кльові пригоди в які ми з донькою пірнули з великим задоволенням. Мені особисто сподобалось ще й вчення яке вона дає діткам, хоч вони напевно це не одразу розуміють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *