«Незвичайні пригоди горобчика Чиріка» Володимир Кривенко

«Незвичайні пригоди горобчика Чиріка» Володимир Кривенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1726 переглядів
1726 переглядів

Про книгу «Незвичайні пригоди горобчика Чиріка» Володимира Кривенко

Талановитий український письменник Володимир Кривенко порадував малечу надзвичайною книгою – серією оповідань під назвою “Незвичайні пригоди горобчика Чиріка”. Починаючи її читати, з перших рядків переймаєшся атмосферою добра та дитячої мудрості, яку корисно взяти до уваги всім дорослим.

Жив-був собі маленький горобчик на прізвисько Чирік. Він мав люблячу сім’ю та намагався слухатися своїх батьків, проте це в нього не завжди виходило. Як можна спокійно спостерігати, якщо хтось потребує допомоги або намагається заподіяти якоїсь шкоди? Чирік одразу забував про настанови батьків та кидався у самісіньку гущу подій.

Звідси – постійні пригоди та небезпеки, які головний герой стійко переносив. Так гартувався його характер та формувалася певна життєва філософія. Ведмідь, їжачок, сова та інші добрі та розумні лісові мешканці допомагали допитливій пташці розбиратися у відчуттях, спостерігати за навколишнім життям та робити правильні висновки.

Книга “Незвичайні пригоди горобчика Чиріка” – це не тільки серія гостросюжетних пригодницьких історій, а й справжня енциклопедія для малят. Разом з головним героєм діти знайомляться зі змінами природи, вчаться бачити красу у повсякденних явищах, прагнуть сумлінно працювати. Ця казка справляє потужний виховний вплив, формуючи моральні якості та переконання, естетичне світосприйняття та пізнавальний інтерес.

Хоча автор адресує твір “Незвичайні пригоди горобчика Чиріка” дітям молодшого шкільного віку, його також корисно читати дорослим. Цей начебто дитячий сюжет Володимир Кривенко наповнив тонкою іронією та метафоричністю, показавши безглузді забобони та зіпсовану мораль дорослих. Тільки розпочавши знайомство із жорстокою реальністю, Чирік постійно дивується байдужості та егоїзму оточуючих.

Яким стане головний герой, пізнавши всі закони буття? Чи зміниться його світогляд під впливом навколишнього середовища? Якщо ви вирішите скачати й прочитати цю філософську книгу, ви не тільки дізнаєтеся про долю розумного та непосидючого горобчика, а й неодмінно замислитися над своєю буденністю та своєю роллю для всіх, хто трапляється на вашому життєвому шляху.

Скачати безкоштово книгу «Незвичайні пригоди горобчика Чиріка» Володимира Кривенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Незвичайні пригоди горобчика Чиріка» Володимира Кривенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *