«Ніч… а човен — як срібний птах…» Євген Плужник

Вірш «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євген Плужник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1020 переглядів
1020 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євгена Плужника

Ніч… а човен — як срібний птах!..
(Що слова, коли серце повне!)
…Не спіши, не лети по сяйних світах,
Мій малий ненадійний човне!
І над нами, й під нами горять світи…
І внизу, і вгорі глибини…
О, який же прекрасний ти,
Світе єдиний!

Аналiз вiрша «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євгена Плужника

Загалом у кількох рядках може ховатися величезний сенс. Саме так можна описати вірш «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євгена Плужника. Щоб перейнятися цим творінням, слід читати його повільно та вдумливо.

Чи замислювалися ви над тим, наскільки величезним є наш світ? Ми живемо на великій планеті, а навколо нас Всесвіт, який не має ні кінця, ні краю. Але ще багатший світ усередині людини.

Ви можете читати онлайн вірш «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євгена Плужника українською мовою на нашому сайті. Наскільки прекрасна ніч, і як романтично перебувати в човні під місячним світлом.

Всю красу вірша може оцінити лише той, хто любить життя та природу так, як любить їх автор. Але ще твір торкнеться серця тих, хто цінує не зовнішню картинку, а внутрішній світ людини. А тому скачати вірш «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євгена Плужника безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) варто кожному, попередньо обравши зручний формат для завантаження: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Ніч… а човен — як срібний птах…” Євгена Плужника українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євгена Плужника українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Ніч… а човен — як срібний птах…» Євгена Плужника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *