«Ніч дракона» Валерій Напеєв

«Ніч дракона» Валерій Напеєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
212 переглядів
212 переглядів

Про книгу «Ніч дракона» Валерія Напеєва

Книга «Ніч дракона» – витончене сплетіння детективних інтриг, моторошної містики та самобутньої північнослов’янської міфології від талановитого білоруського письменника Валерія Гапеєва. Якщо ви шукаєте гостросюжетну історію, що змусить вас здригатися від жаху та одночасно захоплюватися красою етнографічних ноток, ламати голову, розв’язуючи численні загадки, радимо читати онлайн цю незвичайну працю, створену в кращих традиціях детективного жанру у поєднанні з любовним романом.

З перших сторінок книги на читача чекає страшна трагедія – загадкова смерть молодої жінки без жодних доказів, зачіпок і навіть припущень. Але не менше вражає і особа вбитої – вона виявляється жінкою з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, а окрім того – донькою місцевого чаклуна. Стає відомо, що вбита народила дитину за кілька днів до своєї смерті. Що з нею сталося та де знаходиться новонароджене маля – лише невелика кількість питань, які все більше занурюють читача до гущавини містики.

Роман «Ніч дракона» постійно змушує читача затамовувати подих, демонструючи своє жанрове розмаїття. Валерій Гапеєв поступово вводить у хащі білоруських вірувань, знайомлячи з місцевим фольклором та давніми традиціями, віруваннями, що розкривають багату історичну і культурну спадщину слов’ян.

Цікаво, що автор ніби намагається надати своїм міфологічним описам наукове пояснення, але в той же час залишає певну загадковість, тримаючи інтригу до останніх сторінок. Органічне доповнення детективу чуттєвою любовною історією з яскравими еротичними нотками надають книзі особливої емоційності.

Цей твір змушує замислитися над тим, що в кожного з нас є свої слабкості, якими сильними, щасливими та невразливими ми б не здавалися оточуючим. Якщо ви шукаєте нестандартний захоплюючий твір з харизматичними персонажами, нетривіальним сюжетом та особливим колоритом, радимо скачати «Ніч дракона» Валерія Гапеєва. Цей роман ви знайдете в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Для зручності наших відвідувачів ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніч дракона» Валерія Напеєва