«Ніч дракона» Валерій Напеєв

«Ніч дракона» Валерій Напеєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
989 переглядів
989 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ніч дракона» Валерія Напеєва (анотація)

Книга «Ніч дракона» – витончене сплетіння детективних інтриг, моторошної містики та самобутньої північнослов’янської міфології від талановитого білоруського письменника Валерія Гапеєва. Якщо ви шукаєте гостросюжетну історію, що змусить вас здригатися від жаху та одночасно захоплюватися красою етнографічних ноток, ламати голову, розв’язуючи численні загадки, радимо читати онлайн цю незвичайну працю, створену в кращих традиціях детективного жанру у поєднанні з любовним романом.

З перших сторінок книги на читача чекає страшна трагедія – загадкова смерть молодої жінки без жодних доказів, зачіпок і навіть припущень. Але не менше вражає і особа вбитої – вона виявляється жінкою з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, а окрім того – донькою місцевого чаклуна. Стає відомо, що вбита народила дитину за кілька днів до своєї смерті. Що з нею сталося та де знаходиться новонароджене маля – лише невелика кількість питань, які все більше занурюють читача до гущавини містики.

Роман «Ніч дракона» постійно змушує читача затамовувати подих, демонструючи своє жанрове розмаїття. Валерій Гапеєв поступово вводить у хащі білоруських вірувань, знайомлячи з місцевим фольклором та давніми традиціями, віруваннями, що розкривають багату історичну і культурну спадщину слов’ян.

Цікаво, що автор ніби намагається надати своїм міфологічним описам наукове пояснення, але в той же час залишає певну загадковість, тримаючи інтригу до останніх сторінок. Органічне доповнення детективу чуттєвою любовною історією з яскравими еротичними нотками надають книзі особливої емоційності.

Цей твір змушує замислитися над тим, що в кожного з нас є свої слабкості, якими сильними, щасливими та невразливими ми б не здавалися оточуючим. Якщо ви шукаєте нестандартний захоплюючий твір з харизматичними персонажами, нетривіальним сюжетом та особливим колоритом, радимо скачати «Ніч дракона» Валерія Гапеєва. Цей роман ви знайдете в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Для зручності наших відвідувачів ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ніч дракона» Валерія Напеєва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніч дракона» Валерія Напеєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *