«Ніч на Дніпрі» Іван Нечуй-Левицький

«Ніч на Дніпрі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
757 переглядів
757 переглядів

Про книгу «Ніч на Дніпрі» Івана Нечуя-Левицького

Всім, хто любить та цінує українську мову зараз поллється нектар прямо в душу. Починайте читати онлайн книгу «Ніч на Дніпрі» Івана Нечуй-Левицького українською мовою та насолоджуйтесь.

Ну як так неймовірно можна було описати звичайну подорож по річці групи молодих людей?! Але ж великий прозаїк знайшов тисячу мелодійних слів щоб розповісти нам про пишноти рідної країни!

На вулиці 1877 рік. Дружна компанія зібралась в Києві і рушила по Дніпру до Вишгорода. Відстань недалека, але на човнах зайняла кілька годин. Прибули на місце вже ввечері. Влаштувались на березі і гайда вечеряти та пити чай…

Книга «Ніч на Дніпрі» насичена прекрасними різноманітними словами. Так описати природу може тільки справжній поціновувач. Будь який уривок цього твору підійде для диктанту. Скільки зворотів та синонімів, влучних порівнянь! Перед очими читача розгортаються дніпровські пейзажі, запах Оболоні, блискуче сяйво місяця на небі. Але суть твору не в цьому. Головний задум автора – показати життя інтелігенції тих часів.

Радимо скачати книгу «Ніч на Дніпрі» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Буде цікаво!

Скачати безкоштово книгу «Ніч на Дніпрі» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніч на Дніпрі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *