«Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Микола Гоголь

«Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8665 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Миколи Гоголя (анотація)

Повість «Ніч перед Різдвом» – колоритна повість з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки», в якій оспівуються яскраві українські традиції святкування зимових свят. На сторінках цього твору реальність органічно поєднується з вигадкою, добрі казкові персонажі – з потойбічною містикою, минуле – із сьогоденням, поезія – з прозою, гумор – з драматичними моментами.

Різдво – час дивовижних перетворень, виконання заповітних бажань і, звичайно, романтичного кохання! І це все ви знайдете на сторінках повісті, а якщо поєднати це з нечистою силою в образі вередливого чорта, перед читачем розгортається захоплююча казка. Атмосферність книги захоплює з перших сторінок, а кожен образ, навіть другорядний, вражає своєю самобутністю.

Класичний твір ніколи не втратить своєї актуальності, так же і ця повість. Примхлива Оксана, яка випробовує на міцність почуттів закоханого в неї коваля Вакулу, невгамовні хлопці і дівчата, які знаходять цікаві способи відзначити свято, хазяйновиті і хитруваті селяни, які не пропустять жоден мішок з добром…

Якщо ви хочете отримати насолоду від українського фольклору та побувати в казці, поспішайте читати онлайн книгу «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя українською мовою. Також наш портал пропонує всім бажаючим скачати книгу «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Миколи Гоголя та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Миколи Гоголя: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Миколи Гоголя і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Миколи Гоголя українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)» Миколи Гоголя

Одна відповідь до “Ніч перед Різдвом (Ніч проти Різдва / Ніч напередодні Різдва)”

  1. Тамара Тамара сказав:

    Ніч перед Різдвом для мене справжній портал в дитинство, пам’ятаю дідуся, який з усієї ніжністю та любовью читав мені цю книжку в передноворічний час. Ця історія навіки, тому я звісно раджу почитати її в родинному колі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *