«Ніч у самотньому жовтні» Роджер Желязни

«Ніч у самотньому жовтні» Роджер Желязни

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
624 переглядів
624 переглядів

Про книгу «Ніч у самотньому жовтні» Роджера Желязни

Книга «Ніч у самотньому жовтні» – це не просто літературний твір. Це – справжній шедевр, яким можна жити. Сторінки цього роману потрібно вдихати і насолоджуватись кожним словом. Автору вдалось перевершити очікування багатомільйонної аудиторії і написати бестселер, який став однією з найважливіших робіт не тільки в кар’єрі відомого письменника, але й у всьому жанрі зарубіжного фентезі.

Автор занурює нас в моторошну атмосферу, що поглинула невелике містечко. В страху місцевих жителів тримає сам Джек Різник – маніяк, що пережив десятки замахів на вбивство і став легендою злочинного світу. Чого тепер чекати від нього наляканим жителям містечка? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Ніч у самотньому жовтні» Роджера Желязни українською мовою.

Джека Різника всюди супроводжує його вірний друг – пес на ім’я Нюх. Його бояться не менше, ніж самого маніяка. Однак насправді Нюх – дуже добра собака, котра в своєму житті не образила навіть муху.

Разом з хазяїном вони подорожують містами, шукаючи притулку в закинутих будинках. В кожному пункті їх чекає нова пригода і на цей раз вони повинні взяти участь в моторошній грі, що відбувається лише раз на рік на Геловін.

Чи зможуть виграти Джек та його вірний пес? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Ніч у самотньому жовтні» Роджера Желязни безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніч у самотньому жовтні» Роджера Желязни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *