«Нічний адміністратор» Джон Ле Карре

«Нічний адміністратор» Джон Ле Карре

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
198 переглядів
198 переглядів

Про книгу «Нічний адміністратор» Джона Ле Карре

Роман «Нічний адміністратор» – захоплююча й динамічна детективно-шпигунська епопея з елементами яскравого екшена. Джон Ле Карре розкриває перед читачем таємничий світ військової розвідки, політичні маніпуляції, бойові та секретні завдання, знахідки та викриття.

Це все органічно поєднується з особистою драмою головного героя – відчайдушного Джонатана Пайна, який працює нічним адміністратором в респектабельному швейцарському готелі. Але це зараз, а за плечима в чоловіка – багате минуле з відчуттям жорстокої помсти, яку він готується втілити в життя.

Не так давно Джонатан пережив величезну трагедію – було вбито його кохану жінку, яка мала доступ до секретних матеріалів. Після цього випадку чоловік вирішує покинути військову службу та намагається втекти від себе та свого горя, мандруючи світом.

Доля закидає його до Цюріху, і він влаштовується на спокійну роботу. Проте життя не дає Пайну спокою: саме тут, в готелі, він зустрічає свого головного ворога – винуватця в смерті коханої. З того моменту головний герой, забувши про спокій, згадує свої навички та готується до найстрашнішої помсти…

Книга «Нічний адміністратор» тримає в напрузі до останньої сторінки, поступово розкриваючи тонкощі секретної розвідки та відверто наголошуючи на «брудних» сторонах нашого суспільства. Насилля та корупція, лицемірство й торгівля наркотиками, зрадницькі домовленості та гра на два поля – саме серед цих реалій життя перебуває головний герой, балансуючи на краю прірви.

Автор змушує читача відчути його напруження та відчай, впертість і бажання віднайти правду. При цьому Пайн не має майже ніяких зачіпок, тому він просто просувається вперед у суцільному тумані, підключаючи свою кмітливість та військову підготовку. Але для тих, хто витримає спільні з Пайном випробування, у фіналі книги чекає несподіваний сюрприз.

Поспішайте скачати «Нічний адміністратор» Джона Ле Карре у нашій віртуальній бібліотеці, вибравши будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цей легендарний роман, що став класикою шпигунського детективу, безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нічний адміністратор» Джона Ле Карре