«Нічний молочник» Андрій Юрійович Курков

«Нічний молочник» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
382 переглядів
382 переглядів

Про книгу «Нічний молочник» Андрія Юрійовича Куркова

Книга «Нічний молочник» – дивне поєднання хаотичних і суперечливих образів, метафоричних та колоритних персонажів, які, здається хаотично пересуваються сюжетним полем твору. Але серед цієї феєрії безладдя та абсурдних подій проглядається головна думка: саме в цьому сутність нашої України, яку ми так ретельно приховуємо навіть від самих себе. Андрій Юрійович Курков малює полотно роману широкими мазками, додаючи іронії й трагізму, змушуючи рефлексувати та прогнозувати найближче майбутнє.

Починаючи читати онлайн цей багатошаровий твір, відразу розчиняєшся в безлічі сюжетних замальовок і строкатих персонажах, кожен з яких має свої способи існування у цій непростій реальності. Одна з героїнь вирішує побудувати бізнес на власному грудному молоці – щоденно вона здає свій цінний продукт за чималі гроші.

Проте не лише пересічні громадяни намагаються чогось досягти – те ж саме можна сказати і про політиків. Один з них вкладає чималі кошти у побудову церкви – мабуть, за цей широкий жест він стане майже святим в очах у суспільства? Якою несподіванкою обертається ця благородна справа, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Нічний молочник» Андрія Юрійовича Куркова.

Ця книга є своєрідною фантасмагорією та пародією на українські реалії – автор приділяє увагу кожній деталі, пов’язуючи їх несподіваним чином. На їх сторінках читач зустрінеться з різними верствами населення: депутатами та їх охоронцями, психіатрами та священиками, емігрантами й домогосподарками, сектантами та дільничними… З них сплітається тонке мереживо з помірною кількістю інтриг, де важко відрізнити фантазії від реальності. З романом «Нічний молочник» можна мріяти, сміятися, сумувати, обурюватися, філософствувати – цей вир емоцій закручує і не відпускає до фінальних сцен.

Серед безлічі історій, вміщених у книзі, деякі отримують раптове продовження, а інші обриваються, круто змінивши долю їхніх учасників. Якщо ви хочете скуштувати багатошарову літературну страву з присмаком політики, та побутово-культурних «родзинок», радимо звернутися до нашої віртуальної бібліотеки, де ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо для скачування найзручніші формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нічний молочник» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *