«Нічний молочник» Андрій Юрійович Курков

«Нічний молочник» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Нічний молочник» Андрія Юрійовича Куркова

Книга «Нічний молочник» – дивне поєднання хаотичних і суперечливих образів, метафоричних та колоритних персонажів, які, здається хаотично пересуваються сюжетним полем твору. Але серед цієї феєрії безладдя та абсурдних подій проглядається головна думка: саме в цьому сутність нашої України, яку ми так ретельно приховуємо навіть від самих себе. Андрій Юрійович Курков малює полотно роману широкими мазками, додаючи іронії й трагізму, змушуючи рефлексувати та прогнозувати найближче майбутнє.

Починаючи читати онлайн цей багатошаровий твір, відразу розчиняєшся в безлічі сюжетних замальовок і строкатих персонажах, кожен з яких має свої способи існування у цій непростій реальності. Одна з героїнь вирішує побудувати бізнес на власному грудному молоці – щоденно вона здає свій цінний продукт за чималі гроші.

Проте не лише пересічні громадяни намагаються чогось досягти – те ж саме можна сказати і про політиків. Один з них вкладає чималі кошти у побудову церкви – мабуть, за цей широкий жест він стане майже святим в очах у суспільства? Якою несподіванкою обертається ця благородна справа, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Нічний молочник» Андрія Юрійовича Куркова.

Ця книга є своєрідною фантасмагорією та пародією на українські реалії – автор приділяє увагу кожній деталі, пов’язуючи їх несподіваним чином. На їх сторінках читач зустрінеться з різними верствами населення: депутатами та їх охоронцями, психіатрами та священиками, емігрантами й домогосподарками, сектантами та дільничними… З них сплітається тонке мереживо з помірною кількістю інтриг, де важко відрізнити фантазії від реальності. З романом «Нічний молочник» можна мріяти, сміятися, сумувати, обурюватися, філософствувати – цей вир емоцій закручує і не відпускає до фінальних сцен.

Серед безлічі історій, вміщених у книзі, деякі отримують раптове продовження, а інші обриваються, круто змінивши долю їхніх учасників. Якщо ви хочете скуштувати багатошарову літературну страву з присмаком політики, та побутово-культурних «родзинок», радимо звернутися до нашої віртуальної бібліотеки, де ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо для скачування найзручніші формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Маріупольський процес
Маріупольський процес Галина Костянтинівна Вдовиченко
Гордієві жінки
Гордієві жінки Жанна Куява
Гордовита пара
Гордовита пара Пантелеймон Куліш
Блакитна дитина
Блакитна дитина Анатолій Дімаров

Відгуки на книгу «Нічний молочник» Андрія Юрійовича Куркова