«Нічого правдивого й усе можливо. Сходження до сучасної Росії» Пітер Померанцев

«Нічого правдивого й усе можливо. Сходження до сучасної Росії» Пітер Померанцев

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2046 переглядів
2046 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нічого правдивого й усе можливо. Сходження до сучасної Росії» Пітера Померанцева (анотація)

Москва почалася для британського журналіста Пітера Померанцева, народженого в Києві сина дисидента-вигнанця, 2001 року, коли він приїжджав у переповнене життям, можливостями, грошима місто — працювати в західних аналітичних центрах, проєктах ЄС, асистентом на зйомках документальних фільмів. Проте сюжет цієї книжки починається лише 2006 року, коли Померанцев стає продюсером документальних фільмів і реаліті-шоу на телеканалі ТНТ. Він знайомиться зі світом, який у своїх засадах відрізняється від знайомих йому світів: британського європейського, російського дисидентського. Це світ всемогутнього російського телебачення, грубих грошей та великої влади. І поруч із цією Росією нафтових капіталів, декадентських вечірок, захмарно дорогих творів мистецтва постає Росія переповнених слідчих ізоляторів, бандитів, спецслужб, безправ’я. Так Померанцев відкриває сам спосіб мислення цієї «нової Росії» — глибоке розщеплення особистості, множинність, розшарування і порожнечу між ними. Розповідь не завершується у Москві: по поверненні до Лондона Померанцев спостерігає, як «нова Росія» крокує Заходом, скуповуючи нерухомість, а її мислення універсалізується.

Книжка «Нічого правдивого й усе можливо» зробила внесок у зміну способу, в який у світі доти дискутували про Росію, особливо на тлі подій 2014 року, коли книжка вперше побачила світ. А 2016 року Пітер Померанцев отримав за неї нагороду Королівського літературного товариства — Премію Онтадчі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Нічого правдивого й усе можливо. Сходження до сучасної Росії» Пітера Померанцева українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нічого правдивого й усе можливо. Сходження до сучасної Росії» Пітера Померанцева

2 відповіді до “Нічого правдивого й усе можливо. Сходження до сучасної Росії”

  1. Анна Анна сказав:

    Стосовно книги Сходження до сучасної Росії. Як журналістка я можу сказати, що автор якісно зробив свою роботу. А от як звичайна людина, я ще раз переконалась в своїх думках про нашу сусідку. Точно що – “нічого правдивого й усе можливо”.

  2. Світлана Світлана сказав:

    Я вже багато років вивчаю політологію, але такого ще не читала. Книга «Нічого правдивого й усе можливо» справді шокувала мене. Я дізналась багато цікавого про життя сучасної Росії й тепер нарешті, я почала багато розуміти. Вважаю, що її варто скачати та прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *