«Ніхто й ніколи» Валентина Михайленко

«Ніхто й ніколи» Валентина Михайленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1400 переглядів
1400 переглядів

Про книгу «Ніхто й ніколи» Валентини Михайленко

Книга “Ніхто й ніколи” – роман про життя, почуття й переживання сучасної молоді. Валентина Михайленко показала, чим живуть випускники школи, до чого вони прагнуть, які пріоритети й цінності мають, якими є їхні стосунки з батьками. Цей роман буде цікаво читати не тільки ровесникам головних героїв, а й їхнім батькам – книга допоможе глибше зазирнути в душу юнаків та дівчат, допомогти їм у реалізації їхніх мрій.

Одна з головних героїнь твору – Люда Калиновська. Дівчина прийшла на випускний вечір до своїх колишніх однокласників і здивувала їх своїм чудовим голосом. Вона завжди захоплювалася музикою та співом, проте мати не розділяла її бажання вступати до музичного училища.

Люда пішла на компроміс: після дев’ятого класу закінчила ліцей при педуніверситеті, де продовжить навчатись музиці поряд з основною спеціальністю. Тепер позаду була музична школа, попереду – романтичне й незвідане студентство, і в Люди поступово виростали крила – можливо, саме зараз вона зможе втілити всі свої мрії в реальність.

Валентина Михайленко зробила акцент на стосунках колишніх школярів, на їхніх почуттях. Сімнадцять років – це той самий вік, коли відкриваєш своє серце назустріч великому коханню, намагаючись впізнати його серед тисячі підробок.

На початку роману “Ніхто й ніколи” ми бачимо, що в Люди та її подруги Тетяни є кохані хлопці, і дівчата відчувають себе найщасливішими. Проте школа закінчилася, і життя відправляє молоді серця у плавання по своїх неспокійних хвилях. Чи залишаться вони вірними собі та своїм почуттям, чи витримають ті спокуси та випробування, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цю захоплюючу книгу.

Завдяки твору “Ніхто й ніколи” письменниця змушує читача поміркувати над проблемами життєвого вибору та самовираження, над складністю людських стосунків та неоднозначністю дружби. Тільки починаючи велику подорож по життю, легко помилятися та захоплюватися. Проте саме віра, впертість і слідування своїм ідеалам може наблизити нас до вершин щастя й внутрішньої гармонії.

Скачати безкоштово книгу «Ніхто й ніколи» Валентини Михайленко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніхто й ніколи» Валентини Михайленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *