«Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко

«Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
291 переглядів
291 переглядів

Про книгу «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко

Є вірші, в яких розчиняєшся і відчуваєш, як тендітні пальчики щастя роблять тобі ніжний масаж свідомості. Але далеко не вся поезія така – затишна, легка і тендітна. Сучасна українська поетеса Катерина Калитко створює надто важкі і гіркі твори, щоб розслаблятися під дотики до душі співочої мови. Її книга «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» – різкі та відчайдушні крики втомлених від постійних фантазувань патріотів, які бажають лише одного – спокою, миру та злагоди на рідній землі. Але, на жаль, життя диктує інші мотиви творчості…

Ця поетична збірка містить біля сорока віршів, що зачіпають різноманітні аспекти життя – як особистого, так і суспільного. Особлива увага у книзі приділяється пошукам щастя та вмінню відрізнити його від штучних замінників. Не оминула Катерина і теми війни, вклавши в свої поетичні рядки всю біль і гіркоту окремих людей та цілої країни.

Вирішивши читати онлайн цей глибокий та багатогранний збірник, ви разом з авторкою поміркуєте про межі «свого» та «чужого», про необхідність навчитися жити із залишеними долею шрамами. Неординарні та влучні метафори розкриють істинний колорит поезії, в якій кожне слово є своєрідним символом.

Збірка «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» доповнена малюнками, в яких можна побачити лише два кольори – червоний і чорний. На думку авторки, наш світ можна зобразити виключно у такій тональності. Чорне – це наші загублені мрії, розчарування й трагедії, що міцно закарбувалися в пам’яті. Червоне світло – це яскраві емоції з різним вектором; вони контрастують з чорним кольором та визначають рух нашої свідомості та підсвідомості. Чого виявиться більше у цих чорно-червоних візерунках – вирішувати кожному індивідуально.

Якщо ви шукаєте поезію, в якій саме поняття віршованого твору значно розширюється і виходить за межі однієї лише літературної форми, радимо скачати «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерини Калитко. Ця книга зацікавить всіх, хто полюбляє замислюватися над кожним поетичним рядком, а також бажає отримати справжню насолоду від «міцної» та метафоричної мови авторки.

Шукайте цю збірку в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Ми пропонуємо найкращі здобутки світової та вітчизняної літератури безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *