«Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко

«Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко

Є вірші, в яких розчиняєшся і відчуваєш, як тендітні пальчики щастя роблять тобі ніжний масаж свідомості. Але далеко не вся поезія така – затишна, легка і тендітна. Сучасна українська поетеса Катерина Калитко створює надто важкі і гіркі твори, щоб розслаблятися під дотики до душі співочої мови. Її книга «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» – різкі та відчайдушні крики втомлених від постійних фантазувань патріотів, які бажають лише одного – спокою, миру та злагоди на рідній землі. Але, на жаль, життя диктує інші мотиви творчості…

Ця поетична збірка містить біля сорока віршів, що зачіпають різноманітні аспекти життя – як особистого, так і суспільного. Особлива увага у книзі приділяється пошукам щастя та вмінню відрізнити його від штучних замінників. Не оминула Катерина і теми війни, вклавши в свої поетичні рядки всю біль і гіркоту окремих людей та цілої країни.

Вирішивши читати онлайн цей глибокий та багатогранний збірник, ви разом з авторкою поміркуєте про межі «свого» та «чужого», про необхідність навчитися жити із залишеними долею шрамами. Неординарні та влучні метафори розкриють істинний колорит поезії, в якій кожне слово є своєрідним символом.

Збірка «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» доповнена малюнками, в яких можна побачити лише два кольори – червоний і чорний. На думку авторки, наш світ можна зобразити виключно у такій тональності. Чорне – це наші загублені мрії, розчарування й трагедії, що міцно закарбувалися в пам’яті. Червоне світло – це яскраві емоції з різним вектором; вони контрастують з чорним кольором та визначають рух нашої свідомості та підсвідомості. Чого виявиться більше у цих чорно-червоних візерунках – вирішувати кожному індивідуально.

Якщо ви шукаєте поезію, в якій саме поняття віршованого твору значно розширюється і виходить за межі однієї лише літературної форми, радимо скачати «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерини Калитко. Ця книга зацікавить всіх, хто полюбляє замислюватися над кожним поетичним рядком, а також бажає отримати справжню насолоду від «міцної» та метафоричної мови авторки.

Шукайте цю збірку в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Ми пропонуємо найкращі здобутки світової та вітчизняної літератури безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Коли приходить темрява
Коли приходить темрява Ксенія Циганчук
Дев’ять кроків назустріч вітру
Дев’ять кроків назустріч... Михайло Івасько
Настане день, закінчиться війна…
Настане день, закінчитьс... Петро Лущик
Крізь безодню до світла
Крізь безодню до світла Алла Рогашко

Відгуки на книгу «Ніхто нас тут не знає, і ми нікого» Катерина Калитко