«Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс

«Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1006 переглядів
1006 переглядів

Про книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріса Восса

Книга «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» написана колишнім міжнародним переговорником ФБР, головною ціллю якого було звільнення заручників. У даній книзі описано багато ситуацій, причини успіху та провалу певних переговорів та прийоми, які можна використовувати як в переговорах, так і в повсякденному житті. Автор — людина, яка врятувала десятки людей, тому всі методи, описані в книзі, є ефективними та важливими.

Автор покроково пояснює, чому пошук компромісу – найгірша стратегія. Він вчить досягати своєї мети в переговорах. Пояснює, як це зробити. Кожна техніка переговорів супроводжується мінімум одним кейсом для максимального розуміння механізму роботи.

Якщо почнете читати онлайн книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тала Реза та Кріса Восса українською мовою, то зрозумієте, як вести переговори, яка людина сидить перед вами та як вийти переможцем з перемовин. У другій частині книги описані техніки спілкування з босом про зарплату, статус та інших привілеїв.

Скачати книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тала Реза та Кріса Восса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому літературному порталі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріса Восса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *