«Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс

«Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріс Восс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7901 переглядів
7901 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріса Восса (анотація)

Книга «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» написана колишнім міжнародним переговорником ФБР, головною ціллю якого було звільнення заручників. У даній книзі описано багато ситуацій, причини успіху та провалу певних переговорів та прийоми, які можна використовувати як в переговорах, так і в повсякденному житті. Автор — людина, яка врятувала десятки людей, тому всі методи, описані в книзі, є ефективними та важливими.

Автор покроково пояснює, чому пошук компромісу – найгірша стратегія. Він вчить досягати своєї мети в переговорах. Пояснює, як це зробити. Кожна техніка переговорів супроводжується мінімум одним кейсом для максимального розуміння механізму роботи.

Якщо почнете читати онлайн книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тала Реза та Кріса Восса українською мовою, то зрозумієте, як вести переговори, яка людина сидить перед вами та як вийти переможцем з перемовин. У другій частині книги описані техніки спілкування з босом про зарплату, статус та інших привілеїв.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріса Восса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Тел Рез, Кріса Восса

Одна відповідь до “Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів”

  1. Генадій Генадій сказав:

    Унікальна книга «Ніколи не йдіть на компроміс» подарувала мені безліч порад впливу на інших людей. Це справжня знахідка! Мало того, я почав на практиці використовувати кожну рекомендацію. Результат мене по-справжньому шокував.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *