«Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

«Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6577 переглядів
6577 переглядів

Про книгу «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

Книга “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” – одна з найкорисніших праць для тих, хто хоче навчитися щиро й грамотно спілкуватися. Її автор Кейт Ферацці вважається одним з найвпливовіших лідерів у всьому світі завдяки встановленню величезної кількості ділових та дружніх зв’язків.

У своїй головній праці автор розкриває поняття та роль нетворкінгу у сучасному суспільстві – майстерності спілкуватися з оточуючими з вибудовуванням цілої системи корисних знайомств і дружніх стосунків. Цю книгу буде особливо цікаво читати представникам соціальних професій – вихователям і вчителям, маркетологам і підприємцям, керівникам різного рівня тощо.

Всі сторінки книги “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” пройняті гуманістичним підходом до співбесідника. Розпочинаючи будь-яку бесіду, навіть ділового характеру, важливо підкреслити цінність людини – її поглядів і переконань, думок і бажань, проявити відверту зацікавленість її особистим життям (в межах дозволеного).

Першочергова задача – викликати у співрозмовника довіру та симпатію своєю уважністю. Яким чином це зробити? Кейт Ферацці пропонує кілька цікавих способів та наводить яскраві приклади, в тому числі розкриваючи свій досвід успішного спілкування.

Книга “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” вміщує тридцять одну главу, кожна з яких має свою логічну завершеність. Автор не просто розповідає про теорію нетворкінгу – він ніби запрошує читача до відвертого діалогу, розкриваючи деякі аспекти свого життя та доповнюючи їх цікавими фактами про відомих особистостей.

У кожній главі ви знайдете безліч влучних та ємних висловів, з яких доречно зробити настільний записник порад і життєвих афоризмів. Для тих, хто планує вдосконалювати свої бізнес-навички, слід звернути увагу на перелік інших праць з психології та саморозвитку, з якими автор пропонує познайомитися.

Якщо ви вважаєте, що завжди треба розраховувати тільки на себе та свої зусилля, вам обов’язково варто скачати книгу “Ніколи не їжте наодинці” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн. Автор впевнений, що без підтримки оточуючих важко досягти найвищих успіхів – вони приходять тільки до відкритих і щирих людей.

Цитати з книги «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

Семюел Беккет писав: "Зазнавайте невдач знову та знову, але робіть це кожного разу краще".

Зрештою зв'язок виникає всюди – між людьми, ідеями, предметами. Питання у тому, яка його якість.

Чарльз Імс

Ваша унікальність – це ваша сила.

Учити інших – значить вчитися самому.

Г. Дж. Браун

Скачати безкоштово книгу «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *