«Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

«Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
36876 переглядів
36876 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці (анотація)

Книга “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” – одна з найкорисніших праць для тих, хто хоче навчитися щиро й грамотно спілкуватися. Її автор Кейт Ферацці вважається одним з найвпливовіших лідерів у всьому світі завдяки встановленню величезної кількості ділових та дружніх зв’язків.

У своїй головній праці автор розкриває поняття та роль нетворкінгу у сучасному суспільстві – майстерності спілкуватися з оточуючими з вибудовуванням цілої системи корисних знайомств і дружніх стосунків. Цю книгу буде особливо цікаво читати представникам соціальних професій – вихователям і вчителям, маркетологам і підприємцям, керівникам різного рівня тощо.

Всі сторінки книги “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” пройняті гуманістичним підходом до співбесідника. Розпочинаючи будь-яку бесіду, навіть ділового характеру, важливо підкреслити цінність людини – її поглядів і переконань, думок і бажань, проявити відверту зацікавленість її особистим життям (в межах дозволеного).

Першочергова задача – викликати у співрозмовника довіру та симпатію своєю уважністю. Яким чином це зробити? Кейт Ферацці пропонує кілька цікавих способів та наводить яскраві приклади, в тому числі розкриваючи свій досвід успішного спілкування.

Книга “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств” вміщує тридцять одну главу, кожна з яких має свою логічну завершеність. Автор не просто розповідає про теорію нетворкінгу – він ніби запрошує читача до відвертого діалогу, розкриваючи деякі аспекти свого життя та доповнюючи їх цікавими фактами про відомих особистостей.

У кожній главі ви знайдете безліч влучних та ємних висловів, з яких доречно зробити настільний записник порад і життєвих афоризмів. Для тих, хто планує вдосконалювати свої бізнес-навички, слід звернути увагу на перелік інших праць з психології та саморозвитку, з якими автор пропонує познайомитися.

Якщо ви вважаєте, що завжди треба розраховувати тільки на себе та свої зусилля, вам обов’язково варто скачати книгу “Ніколи не їжте наодинці” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн. Автор впевнений, що без підтримки оточуючих важко досягти найвищих успіхів – вони приходять тільки до відкритих і щирих людей.На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

Семюел Беккет писав: "Зазнавайте невдач знову та знову, але робіть це кожного разу краще".

Зрештою зв'язок виникає всюди – між людьми, ідеями, предметами. Питання у тому, яка його якість.

Чарльз Імс

Учити інших – значить вчитися самому.

Г. Дж. Браун

Ваша унікальність – це ваша сила.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» Кейт Феррацці

Одна відповідь до “Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств”

  1. Лілія Лілія сказав:

    Я завжди прагнула самостійності, та вважала, що сама зможу досягти бажаних цілей. Книга «Ніколи не їжте наодинці…» відкрила для мене зовсім іншу сторону правди. Насправді досягти всього самостійно — не реально. Навіть коли нам здається, що ми зробили все без інших — це лише ілюзія. Дуже цікава книга, цитати з якої тепер завжди в мене під рукою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *