«Ніколи з тобою» Адалін Черно

«Ніколи з тобою» Адалін Черно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
242 переглядів
242 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ніколи з тобою» Адалін Черно (анотація)

— Що ти робиш? — шепочу в темряву.

— Ненавиджу тебе, — видає незвично охриплим голосом.

Я це знаю, ось тільки… його слова розходяться з діями. Він торкається мене, безцеремонно розстібає верхній ґудзик на блузці й пірнає пальцями всередину.

— Так не можна…

— Ти ще не зрозуміла? — хмикає. — Мені можна все.

Він мій зведений брат. На нього не можна дивитись, його не можна торкатися, з ним неможливо розмовляти. Стільки заборон, але щоразу він нещадно порушує їх усі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ніколи з тобою» Адалін Черно українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніколи з тобою» Адалін Черно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *