«Німецька за 30 днів» Ангеліка Г. Бек

«Німецька за 30 днів» Ангеліка Г. Бек

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
282 переглядів
282 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Німецька за 30 днів» Ангеліки Г. Бек (анотація)

Це надзвичайно цікавий курс німецької мови, що не вимагає попередніх знань. По ньому можна вчитися всім бажаючим у будь-якому віці як дома, так і на курсах. Він ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання з німецької мови.

На основі реальних ситуацій повсякденного життя і широкої географії подій і фактів ви за 30 занять досить пристойно вивчите німецьку мову, якою розмовляють у Гамбурзі, Берліні і Мюнхені, і навчитеся розуміти будь-якого німця. Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, життя в родині, похід на роботу, по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт. Уроки включають діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ і словник.

Інформація з країнознавства допомагає набагато краще і глибше розуміти країну і людей.

Особливості курсу:

  • містить 30 структурованих щоденних розділів у вигляді історії з продовженням, яка мотивирує активувати вивчення мови;
  • інтеркультурна інформація та поради із країнознавчими аспектами;
  • аудіоматеріали.

На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Німецька за 30 днів» Ангеліки Г. Бек українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Німецька за 30 днів» Ангеліки Г. Бек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *