«Німий метелик, або Спалені крила для двох» Лариса Бондарчук

«Німий метелик, або Спалені крила для двох» Лариса Бондарчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
364 переглядів
364 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Німий метелик, або Спалені крила для двох» Лариси Бондарчук (анотація)

Дівчина з незвичним іменем Мармелада нічого не пам’ятає зі свого колишнього життя. Її підібрала театральна трупа просто на дорозі. Вона не може говорити, і всі вважають її німою.

Потрапивши в складну ситуацію, волею долі вона стає магічною дарителькою для королівського мага-дракона, який ще досі не злетів у небо. Сам маг, похмурий і вічно незадоволений чоловік, приховує таємницю, яку Мармела береться розгадати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Німий метелик, або Спалені крила для двох» Лариси Бондарчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Німий метелик, або Спалені крила для двох» Лариси Бондарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *