«Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган

«Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган

Книга «Ніщо не заперечить ночі» – відверта, сповнена душевного болю сповідь авторки, в якій головна героїня є проекцією її самої. Французька письменниця Дельфін де Віган намагається розібратися в своїх нелегких стосунках з матір’ю, яка, на її думку, скоїла безліч помилок в житті та позбавила свою доньку щасливого дитинства.

Хто у цьому винен – вона чи інші люди? Ким насправді була її мати – безвідповідальною людиною чи жертвою обставин? Цей роман буде корисно читати онлайн усім, кого турбує проблема стосунків батьків та дітей, хто хоче зазирнути глибше у психологію взаємостосунків та знайти механізми, що допомагають досягти гармонії та єдності душ у сім’ї.

Ця хвилююча історія вражає своєю динамікою, великою кількістю сюжетних поворотів та неймовірними випробуваннями, які в змозі подолати людина. Щоб зрозуміти свою матір, необхідно пройти крізь усі труднощі разом з нею, намагаючись міркувати та приймати рішення за її внутрішніми мотивами.

Тоді непорозуміння зміниться на співучасть і прагнення допомогти, а спільна мова прийде сама собою. Все життя Люсіль – з дитинства до глибокої зрілості – читач бачить як під мікроскопом, до найменших деталей, самостійно роблячи висновки щодо помилок або правильних рішень головної героїні книги.

Роман «Ніщо не заперечить ночі» – це не лише сповідь письменниці та хвилюючий сюжет, списаний з самого життя, а й колоритна енциклопедія Парижа минулого століття. На сторінках книги ми бачимо столицю Франції, починаючи з п’ятдесятих років, з головою поринаючи в безтурботне та безпечне життя, коли маленькі діти без страху самі мандрували містом, а атестат зрілості був не обов’язковою умовою успішного та стабільного майбутнього.

Якщо ви шукаєте проникливу та динамічну історію з яскраво вираженим драматизмом та психологізмом, поспішайте скачати «Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган. Ви пройдете суперечливий життєвий шлях з жінкою, яку можна не лише обвинувачувати в страшних гріхах, а й намагатися зрозуміти, придивившись до складних сплетінь її долі. Усі бажаючі знайдуть роман у форматах fb2, txt, epub та rtf в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Від гвинта
Від гвинта Геннадій Евгеньович Ангелов
Сирітський потяг
Сирітський потяг Крістіна Бейкер Клайн
Щиголь
Щиголь Донна Тартт

Відгуки на книгу «Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган