«Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган

«Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
230 переглядів
230 переглядів

Про книгу «Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган

Книга «Ніщо не заперечить ночі» – відверта, сповнена душевного болю сповідь авторки, в якій головна героїня є проекцією її самої. Французька письменниця Дельфін де Віган намагається розібратися в своїх нелегких стосунках з матір’ю, яка, на її думку, скоїла безліч помилок в житті та позбавила свою доньку щасливого дитинства.

Хто у цьому винен – вона чи інші люди? Ким насправді була її мати – безвідповідальною людиною чи жертвою обставин? Цей роман буде корисно читати онлайн усім, кого турбує проблема стосунків батьків та дітей, хто хоче зазирнути глибше у психологію взаємостосунків та знайти механізми, що допомагають досягти гармонії та єдності душ у сім’ї.

Ця хвилююча історія вражає своєю динамікою, великою кількістю сюжетних поворотів та неймовірними випробуваннями, які в змозі подолати людина. Щоб зрозуміти свою матір, необхідно пройти крізь усі труднощі разом з нею, намагаючись міркувати та приймати рішення за її внутрішніми мотивами.

Тоді непорозуміння зміниться на співучасть і прагнення допомогти, а спільна мова прийде сама собою. Все життя Люсіль – з дитинства до глибокої зрілості – читач бачить як під мікроскопом, до найменших деталей, самостійно роблячи висновки щодо помилок або правильних рішень головної героїні книги.

Роман «Ніщо не заперечить ночі» – це не лише сповідь письменниці та хвилюючий сюжет, списаний з самого життя, а й колоритна енциклопедія Парижа минулого століття. На сторінках книги ми бачимо столицю Франції, починаючи з п’ятдесятих років, з головою поринаючи в безтурботне та безпечне життя, коли маленькі діти без страху самі мандрували містом, а атестат зрілості був не обов’язковою умовою успішного та стабільного майбутнього.

Якщо ви шукаєте проникливу та динамічну історію з яскраво вираженим драматизмом та психологізмом, поспішайте скачати «Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган. Ви пройдете суперечливий життєвий шлях з жінкою, яку можна не лише обвинувачувати в страшних гріхах, а й намагатися зрозуміти, придивившись до складних сплетінь її долі. Усі бажаючі знайдуть роман у форматах fb2, txt, epub та rtf в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніщо не заперечить ночі» Дельфін де Віган