«Ніж» Ю Несбьо

«Ніж» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1153 переглядів
1153 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ніж» Ю Несбьо (анотація)

Книга «Ніж» Ю Несбьо стала бестселером по всьому світу, а її друкованих примірників продано більше 50 мільйонів. Це вражаючий результат, особливо, якщо врахувати, що написано роман у жанрі трилера. У центрі сюжету знаходиться все той же Гаррі Голле, з яким прихильники творчості письменника уже знайомі.

У житті головного героя відбулась подія, яка розколола його реальність і занурила у вир смутку і печалі. Його покинула Ракель, жінка, яка була для нього єдиною і коханою, і тепер це розставання назавжди. Чоловік вирішив повернутись на роботу в Осло, де його взяли у відділ з розслідування давніх вбивств, які так і не було розкрито.

Звісно, Гаррі хотілось би займатись розслідуваннями злочинів, які відбулись нещодавно, бо він упевнений, що знає, хто злочинець. Колись Голле вже стикався з цим маніяком, і навіть допоміг відправити його за грати, але тепер психопат, схоже, знову на волі і взявся за старе. Та навіть не це найстрашніше.

Справжній жах починається того ранку, коли головний герой прокидається з похмільним синдромом і слідами чужої крові на руках… Він намагається пригадати, що сталось напередодні, але не може. А далі події розвиваються настільки несподівано і катастрофічно, що неможливо передбачити, що ж буде далі. Такого Гаррі навіть у найстрашніших кошмарах не бачив…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ніж» Ю Несбьо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ніж» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *