«НМТ 2023. Українська мова. Типові тестові завдання» Олександр Заболотний, Віктор Заболотний

«НМТ 2023. Українська мова. Типові тестові завдання» Олександр Заболотний, Віктор Заболотний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
554 переглядів
554 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «НМТ 2023. Українська мова. Типові тестові завдання» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного (анотація)

Посібник розроблено з метою допомогти абітурієнтам швидко та якісно підготуватися до складання національного мультипредметного тестування (НМТ) з української мови.

За допомогою посібника можна як поступово готуватися до НМТ, так і скористатися ним в умовах обмеженого часу.

Посібник містить 8 варіантів тренувальних тестів у форматі НМТ-2023 за специфікацією Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) з урахуванням особливостей змісту тестових завдань останніх років, а наприкінці – 2 варіанти цілісних тестових зошитів національного мультипредметного тесту.

Посібник містить відповіді до всіх тестових завдань.

Видання призначено для випускників закладів загальної середньої освіти, абітурієнтів, учителів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «НМТ 2023. Українська мова. Типові тестові завдання» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «НМТ 2023. Українська мова. Типові тестові завдання» Олександра Заболотного, Віктора Заболотного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *