«Норовлива подруга сестри, або Провчити тебе» Ася Сергєєва

«Норовлива подруга сестри, або Провчити тебе» Ася Сергєєва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
878 переглядів
878 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Норовлива подруга сестри, або Провчити тебе» Асі Сергєєвої (анотація)

Брат подруги ненавидить мене. Дражнить без кінця і звинувачує в тому, що я залицяюся до нього та ревную.

Ну навіщо мені ревнувати Овсія Сомова? Та я ще й доплатила б, аби цього нахабного красунчика забрали куди подалі.

Він гадає, що я це так залишу? Помиляється! Тепер стає важливим довести, що мені такий хлопець аж ніяк не потрібен. І зробити це треба до того, як повірять йому, а не мені. Інакше я втрачу свою найкращу подругу. Тільки всі мої старання прямують кудись не туди: не відштовхують Овсія, а притягують все ближче і ближче…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Норовлива подруга сестри, або Провчити тебе» Асі Сергєєвої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Норовлива подруга сестри, або Провчити тебе» Асі Сергєєвої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *