«Нортенґерське абатство» Джейн Остен

«Нортенґерське абатство» Джейн Остен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2901 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нортенґерське абатство» Джейн Остен (анотація)

Джейн Остін зробила вагомий внесок в розвиток британської літератури. Перу цієї талановитої письменниці належать найвідоміші твори в жанрі драми і любовного роману. Найкраща можливість познайомитись з її творчістю – скачати книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Роман дивує незвичайним та дуже цікавим сюжетом, таємничою середньовічною атмосферою та тонким англійським гумором. Героїня книги «Нортенґерське абатство» – молода дівчина, котра всерйоз сприймає все, що бачить та чує навколо.

Вона вважає, що стала героїнею неймовірного готичного роману. Тепер вона королева, і дівчина чекає на свого короля, який повинен повернутись з далекого походу. Вона готується до зустрічі з ним, намагається створити затишок в їх “королівстві” та з нетерпінням чекає, коли коханий нарешті ступить на рідну землю.

А також дівчина впевнена, що в стінах замку в минулому творились справжні вбивства, і тут є привиди. Однак все це – лише фантазії, що розігрались в голові підлітка. Замість навчання та допомоги батькам вона займається дурістю.

Що ж насправді відбуваються з дівчиною? Чого домагається героїня? Що приховує від оточуючих? Щоб дізнатись про це, радимо читати онлайн книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остін українською мовою.

Слухати аудіокнигу «Нортенґерське абатство» Джейн Остен онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остен українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *