«Нортенґерське абатство» Джейн Остін

«Нортенґерське абатство» Джейн Остін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
725 переглядів
725 переглядів

Про книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остін

Джейн Остін зробила вагомий внесок в розвиток британської літератури. Перу цієї талановитої письменниці належать найвідоміші твори в жанрі драми і любовного роману. Найкраща можливість познайомитись з її творчістю – скачати книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Роман дивує незвичайним та дуже цікавим сюжетом, таємничою середньовічною атмосферою та тонким англійським гумором. Героїня книги «Нортенґерське абатство» – молода дівчина, котра всерйоз сприймає все, що бачить та чує навколо.

Вона вважає, що стала героїнею неймовірного готичного роману. Тепер вона королева, і дівчина чекає на свого короля, який повинен повернутись з далекого походу. Вона готується до зустрічі з ним, намагається створити затишок в їх “королівстві” та з нетерпінням чекає, коли коханий нарешті ступить на рідну землю.

А також дівчина впевнена, що в стінах замку в минулому творились справжні вбивства, і тут є привиди. Однак все це – лише фантазії, що розігрались в голові підлітка. Замість навчання та допомоги батькам вона займається дурістю.

Що ж насправді відбуваються з дівчиною? Чого домагається героїня? Що приховує від оточуючих? Щоб дізнатись про це, радимо читати онлайн книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остін українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остін

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нортенґерське абатство» Джейн Остін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *