«Нова стара баба» Лариса Денисенко

«Нова стара баба» Лариса Денисенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1342 переглядів
1342 переглядів

Про книгу «Нова стара баба» Лариси Денисенко

Серед поціновувачів української письменниці Лариси Денисенко немало чоловіків. Що саме сильна стать знаходить в жіночих, на перший погляд, романах? Можливо, неординарний погляд на жінку? Такий, яким на них дивляться чоловіки, а жінки самі бояться себе такими побачити. Як би там не було, ясно одне – кожен наступний твір авторки – це гімн слабкої статі.

Читати онлайн книгу «Нова стара баба» Лариси Денисенко українською мовою сподобається всім, хто хоч трішечки цю мову розуміє. Неперевершений, колоритний національний гумор, вірна дружба, пронесена крізь роки, кумедний і добрий сюжет – що може бути краще для душевного відпочинку!

Головні персонажі книги «Нова стара баба», звісно, жінки. Вони вже в досить поважному віці, але радіти життю і створювати навколо себе ажіотаж продовжують.

Непохитна сила духу та справжня любов живе в атмосфері побутових київських умов. А ви думали тільки на золотому пляжі лазурного берега? Озирніться навколо! Страсті киплять у грудях людей, незалежно від статі, віку та соціального статусу.

Якщо комусь бракує доброго настрою, варто скачати книгу «Нова стара баба» Лариси Денисенко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Не пошкодуєте!

Цитати з книги «Нова стара баба» Лариси Денисенко

Брехня може зачепити боляче, може пройти повз тебе, може посварити тебе з людиною, може відкинути на багато кроків назад, але тільки правда здатна зламати тобі все життя.

У болю є і щось позитивне. Це позитивне полягає у тому, що біль минає і тобі здається: ти любиш увесь світ.

Слова завжди використовуються проти людей, так було вчора, так є сьогодні, так буде завтра.

У кожного слова кожної людини є своя сила і ціна.

Завантажити безкоштовно книгу «Нова стара баба» Лариси Денисенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нова стара баба» Лариси Денисенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *