«Нове вбрання короля» Ганс Христіан Андерсен

«Нове вбрання короля» Ганс Христіан Андерсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
745 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нове вбрання короля» Ганса Христіана Андерсена (анотація)

Книга «Нове вбрання короля» Ганса Христіана Андерсена містить у собі відому казку, яку було опубліковано разом з іншими творами у збірці «Казки, розказані дітям». Відбулось це у 1837 році. Але відомий казкар не сам вигадав цю історію, а запозичив ідею для сюжету у Хуана Мануеля, а точніше з його новели, яка публікувалась ще у 1335 році. Про це Андересен навіть записав у своєму щоденнику, тож це доведений факт.

Події казки відбуваються на території якоїсь держави, де править король, якого можуть пошити в дурні звичайні пройдисвіти, а він цього навіть не зрозуміє, бо буде вірити їх красивим словам. Саме такі люди приходять до нього і обіцяють пошити такий наряд, який допоможе вичислити дурнів. Для цього вони використають таку тонку тканину, що розумні люди її побачити зможуть, а дурні – ні.

Шевці беруться до роботи і активно «шиють» вбрання для короля. І хоч верстат у них пустий, вони роблять вигляд, що працюють за ним. Потім «наряд» приносять королю, який, як і його помічники, нічого не бачить. І ніхто не наважується про це сказати, щоб не виглядати дурнем.

У такому «вбранні» правитель виходить до людей, думаючи, що вдягнений у прекрасні шати. Та хоч серед дорослих не знаходиться сміливців, які готові сказати правду, дитині очі не закриєш і говорити не заборониш. В результаті відбувається те, чого король точно не бажав…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Нове вбрання короля» Ганса Христіана Андерсена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Нове вбрання короля» Ганса Христіана Андерсена українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нове вбрання короля» Ганса Христіана Андерсена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *