«Нове життя. Історії з Заходу на Схід» Маргарита Сурженко

«Нове життя. Історії з Заходу на Схід» Маргарита Сурженко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1126 переглядів
1126 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» Маргарити Сурженко (анотація)

Книга «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» – другий твір молодої української письменниці сучасності Маргарити Сурженко, своєрідне продовження роману «АТО. Історії зі Сходу на Захід». У першому романі авторка намагалася розібратися в психології біженців – тих, хто тікав від руйнації своїх сподівань на Сході та намагався знайти себе у вирі спокійного життя якнайдалі від воєнних жахіть.

Тепер настала черга звернутися до тих, хто має зовсім інші політичні та ідеологічні погляди. Маргарита Сурженко спробувала зазирнути в душу тих, хто не хотів залишати те, до чого звик за багато років.

Головні герої книги – звичайні люди зі своїми страхами і надіями, комплексами та стереотипами. Вони вирішили залишитися по інший бік України, боячись втратити те, що вже мають. Серед персонажів роману немало тих, хто має власні родини. Розриваючись між патріотичним настроєм та необхідною для спокійного життя стабільністю, вони обирають останнє і залишаються тут, серед безробіття та поступового знищення виробництва, дефіциту продуктів, агітаційних промов, які лунають з телевізійних екранів.

Твір «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» вражає глибиною, психологізмом та реалістичністю. Тут читачі не знайдуть лише позитивних або негативних героїв – в образі кожного з них ви побачите цілий набір суперечностей, постійну боротьбу спокусливих пропозицій з жорстокою реальністю, любов та ненависть, свої життєві ідеали та пріоритети.

Чому одні й ті самі люди, які ще вчора були близькими друзями і сусідами, сьогодні опинилися по два боки фронту? Щоб відповісти на це риторичне питання, авторка обмірковувала багато моральних проблем, аналізувала свій досвід спілкування з біженцями, адже їй самій довелося покинути рідний Луганськ через ті страшні події.

Якщо ви хочете побачити життя в окупованому Донбасі без прикрас, пройнятися внутрішнім світом тих, хто свідомо обрав такий життєвий шлях, пропонуємо скачати «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» Маргарити Сурженко у будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub та rtf. Також запрошуємо вас у віртуальну бібліотеку, де всі бажаючі можуть читати онлайн цю книгу безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» Маргарити Сурженко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» Маргарити Сурженко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *