«Новенька та інші історії» Оксана Сайко

«Новенька та інші історії» Оксана Сайко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
643 переглядів
643 переглядів

Про книгу «Новенька та інші історії» Оксани Сайко

Книга «Новенька та інші історії» – це проза життя у найскладніший період – підлітковий вік, коли здається, що тебе оточують лише вороги або надто чужі люди, щоб розкрити їм свою душу. Оксана Сайко пропонує читачам двадцять пронизливих історій під однією обкладинкою, в яких підлітки намагаються по-дорослому розв’язувати свої проблеми, шукати істинні життєві цінності, розрізняти добро і зло, розбиратися в оточуючих та в своїх прагненнях і мріях.

У кожному з оповідань збірки письменниця зачіпає глибокі проблеми особистого і соціального характеру, оголює душу хлопчиків і дівчаток, показуючи їхні відверті страхи та сподівання, розгубленість і невпевненість, розчарування та захоплення. У цій книзі знайшли вияв питання кохання та дружби, вірності та зради, прагнення знайти себе в колективі ровесників, виразити власне «Я». Особливістю кожного з творів збірника є відкрита кінцівка – читач самостійно має продовжити історію кожного з персонажів, змоделювавши його подальшу долю та стосунки з оточуючими.

У збірці «Новенька та інші історії» немає перебільшень, фантастичних образів або надлишкової романтики – все описане надто реалістично, щоб сприймати цю книгу як якусь художню епопею або низку казкових історій. Починаючи читати онлайн ці оповідання, здається, що авторка дозволяє нам підглянути за життям підлітків, зазирнути в їхні емоції, відчути їхній настрій, включитися в їхні суперечки та спробувати розібратися в їхніх протиріччях. Серед тринадцятирічних героїв багато хто впізнає себе та своїх друзів, побачить власні переживання та думки, які не наважувався вимовляти вголос…

Радимо скачати «Новенька та інші історії» Оксани Сайко, в першу чергу, тим, хто зараз перебуває у чудовій та нелегкій підлітковій порі, коли на обрії відкриваються великі перспективи майбутнього. Також цей твір буде корисним для батьків школярів – він допоможе максимально глибоко пройнятися їхнім світоглядом, спостерігаючи за поступовим його становленням. Усі відвідувачі сайту мають змогу отримати цю збірку та інші оповідання Оксани Сайко безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.
.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Новенька та інші історії» Оксани Сайко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *