«Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопес

«Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопес

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
17785 переглядів
17785 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопеса (анотація)

Стоїцизм вважається однією з найдавніших філософських течій, що й сьогодні, не дивлячись на всі зміни нашого світу, залишається актуальним. Про це, в тому числі, говорить книга «Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя», що була написана Массімо Пільюччі та Грегорі Лопесом. Автори чудово розкривають цю ідеологію, показуючи наскільки сильно вона може змінювати людські життя, та робити їх кращими.

Письменники роблять важливу річ – пояснюють та в повній мірі доносять до свого читача те, чим саме є стоїцизм. Ця течія приносить спокій, впевненість та злагодженість в дії людини, разом з тим, вона дозволяє рефлексувати на події навколишнього світу без зайвого поспіху та з вивіреністю й впевненістю у тому, що буде далі. Саме тому ця книга варта уваги кожного, хто хоче дізнатися більше про те, як прямо зараз почати робити своє життя кращим.

Більше того, книга не лише пояснить та зацікавить вас тим, що собою являє стоїцизм, а й зможе дати можливість стати стоїком тим, хто цього забажає. Для цього автори підготували повноцінний план, який чітко розписаний в книзі та дозволить прийняти цю ідеологію кожному.

Добре структурована робота, що має три розділи, дозволяє вибудувати власну стратегію шляху до спокою. Стоїцизм буде корисний багатьом, адже він дозволяє легше переносити велику кількість стресу та напруження, якого повно в нашому сучасному світі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопеса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопеса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопеса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя» Массімо Пільюччі, Грегорі Лопеса

2 відповіді до “Нові стоїки. 52 тижні для наповненого життя”

  1. Іра Іра сказав:

    як мені скачати Нові стоїки

  2. Вадім Вадім сказав:

    Так а де її можна завантажити???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *