«Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василь Симоненко

Вірш «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василь Симоненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2219 переглядів
2219 переглядів

Вiрш «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка

Ну, скажи, хіба не фантастично…
Василь Симоненко

Ну скажи — хіба не фантастично,
Що у цьому хаосі доріг
Під суворим небом,
Небом вічним,
Я тебе зустрів і не зберіг?
Ти і я — це вічне, як і небо.
Доки мерехтітимуть світи,
Будуть Я приходити до Тебе,
І до інших йтимуть
Горді Ти.
Як це все буденно!
Як це звично!
Скільки раз це бачила Земля!
Але ж ми з тобою…
Ми не вічні,
Ми з тобою просто — ти і я…
І тому для мене так трагічно
Те, що ти чиясь, а не моя.

24.09.1962

Аналiз вiрша «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка

Людина — це неймовірна, таємнича та цікава особистість, найфантастичніше, що вона може робити — звичайно, кохати. Вірш «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка призвана оспівувати справжнє кохання між двома людьми.

Інтимна лірика вірша розкриє для кожного смуток автора, який жалкує про втрачене кохання. Нажаль, ми люди, а тому і не застраховані від помилок. Дуже часто з часом ми втрачаємо найдорожче. Радимо читати онлайн усім вірш «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка українською мовою.

Любов — це прекрасне відчуття, яке не повторюється вдруге. Філософські роздуми про те, як фантастично бути закоханим та отримувати кохання взаємно. Чи залишиться в нього хоч якась надія? Чи він втратив кохання назавжди?

Для того, щоб відчути переживання автора, необхідно скачати вірш «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Ну, скажи, хіба не фантастично…» Василя Симоненка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *