«Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту» Юни Хонг

«Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту» Юни Хонг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
191 переглядів
191 переглядів

Про книгу «Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту» Юни Хонга

Ви прагнете змін, розуміючи, що більше не хочете сумніватися у собі та кожному своєму вчинку, і вам набридла власна недоладність та невміння будувати комунікацію з іншими людьми? Це все гальмує вашу адаптацію навіть у самому доброзичливому колективі? Якщо ви чітко усвідомлюєте, що можете мінятися і заслуговуєте на краще, то ми пропонуємо універсальний посібник від справжніх корейських гуру.

Схід добре знається на психології, тому ті, хто вирішить скачати книгу «Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту» Юни Хонга, отримають бонусом справжню прокачку усієї своєї сутності, до того ж цілковито безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), та ще й у будь-якому зручному для вас форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Вже з однієї тільки назви стає зрозуміло, що читачу доведеться стати сміливим воїном, адже нунчі – це справжня таємна зброя, володіння якою відкриє для кожного зовсім нові горизонти. Нарешті ви зможете легко захищатись від агресивних людей, будувати міцні стосунки в особистому та професійному житті, а найголовніше – коли ви з’ясуєте власну цінність, то зможете легко обирати правильних людей.

Почніть читати онлайн книгу «Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту» Юни Хонга прямо зараз українською мовою, і ви побачите, як уже за перші дні і навіть години круто почне змінюватися ваше життя.

Завантажити безкоштовно книгу «Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту» Юни Хонга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нунчі. Корейське мистецтво емоційного інтелекту» Юни Хонга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *