«Няня для доньки мільйонера» Аліса Рей

«Няня для доньки мільйонера» Аліса Рей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
235 переглядів
235 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Няня для доньки мільйонера» Аліси Рей (анотація)

– Я залишаюся!

– Не так швидко, Катерино! Ви мені не підходите, – заявляє Корсаков, а у мене починає закипати мозок.

– І що тепер? Якщо я тобі не підходжу, то штраф ти платити будеш? – питаю з надією.

– Ні, звісно ж, – фиркає. – Відбір няні був дуже серйозним. Твоя агенція запевнила мене, що ти професіонал. Але зараз я розчарований. Як думаєш, хто має платити за моє розчарування?

– У тебе що, все в грошах вимірюється? – ціджу роздратовано.

– Практично, – Артур почувається переможцем у цій ситуації і нахиляється вперед, щоб бути ближче до мене. – У тебе немає вибору, Катерино. Якщо хочеш працювати тут, тримай свій норов за сімома замками. І найголовніше – звертайся до мене на “ви”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Няня для доньки мільйонера» Аліси Рей українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Няня для доньки мільйонера» Аліси Рей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *