«Няня для тирана» Ая Кучер

«Няня для тирана» Ая Кучер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
595 переглядів
595 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Няня для тирана» Аі Кучер (анотація)

– Я тебе нікуди не відпущу.

Він гарний. Ідеальний. Тільки життя навчило мене боятися таких людей, надто дорого взявши за урок. Чоловіки, які мають шикарну зовнішність, знають, що їм пробачать багато. Вони роблять, що хочуть і ніхто їх у цьому не звинувачує. Одного з таких я підпустила надто близько, отримавши шрами назгадок. Більше я не потраплю в цю пастку. Ось тільки Клик – власний і жорстокий, він піде на все, щоб отримати те, чого хоче.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Няня для тирана» Аі Кучер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Няня для тирана» Аі Кучер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *