«Обітниця» Володимир Савович Лис

«Обітниця» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9278 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Обітниця» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Пропонуємо вашій увазі черговий соціальний роман сучасного українського автора, володаря численних літературних премій, «золотого письменника України» Володимира Савовича Лиса. 

Книга «Обітниця» просякнута неймовірним колоритом буття та харизмою персонажів. Прості люди, які живуть поряд. Часом, їхнє життя робить конкуренцію самим заплутаним сюжетам всесвітньо відомих романів та кіносценаріїв. Досить зануритись в своє минуле чи обміркувати теперішні події та відносини з іншими людьми. Ой, чекайте! Не лізьте до моєї шафи! Там стільки кістяків!!! 

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Обітниця» Володимира Лиса українською мовою широкому колу поціновувачів сучасної соціальної прози. В основі сюжету покладено епізоди з життя кількох людей, долі яких тісно переплітаються. Що їх пов’язує окрім спільної вулиці, назва якої дала ім’я цій книзі? 

Старому Антону Личаку не дає спокою його давній гріх. І не тільки йому одному. Ситуація загострилась, хтось став нагадувати старому про минуле, натякаючи, що прийшов час платити за гріхи… 


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Обітниця» Володимира Савовича Лиса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Обітниця» Володимира Савовича Лиса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Обітниця» Володимира Савовича Лиса

Одна відповідь до “Обітниця”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Обожнюю Лиса за те, що хоч він і вигадує всі книги, вони неймовірно життєві. Обітниця одна з кращих. Історія кожного героя запала мені в душу, вони стали мені як рідні. Звісно рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *