«Обітниця» Володимир Савович Лис

«Обітниця» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1753 переглядів
1753 переглядів

Про книгу «Обітниця» Володимира Савовича Лиса

Пропонуємо вашій увазі черговий соціальний роман сучасного українського автора, володаря численних літературних премій, «золотого письменника України» Володимира Савовича Лиса. 

Книга «Обітниця» просякнута неймовірним колоритом буття та харизмою персонажів. Прості люди, які живуть поряд. Часом, їхнє життя робить конкуренцію самим заплутаним сюжетам всесвітньо відомих романів та кіносценаріїв. Досить зануритись в своє минуле чи обміркувати теперішні події та відносини з іншими людьми. Ой, чекайте! Не лізьте до моєї шафи! Там стільки кістяків!!! 

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Обітниця» Володимира Лиса українською мовою широкому колу поціновувачів сучасної соціальної прози. В основі сюжету покладено епізоди з життя кількох людей, долі яких тісно переплітаються. Що їх пов’язує окрім спільної вулиці, назва якої дала ім’я цій книзі? 

Старому Антону Личаку не дає спокою його давній гріх. І не тільки йому одному. Ситуація загострилась, хтось став нагадувати старому про минуле, натякаючи, що прийшов час платити за гріхи… 

Ви можете скачати книгу «Обітниця» Володимира Лиса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Готуйте свій улюблений напій та насолоджуйтесь якісною сучасною літературою!

Скачати безкоштово книгу «Обітниця» Володимира Савовича Лиса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Обітниця» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *