«Обіцяю тобі кохання» Поліна Ендрі

«Обіцяю тобі кохання» Поліна Ендрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
809 переглядів
809 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Обіцяю тобі кохання» Поліни Ендрі (анотація)

– Ти збрехала мені!

– Що мені залишалось робити? Ти відмовився від дитини!

– Ти сказала, що зробила аборт, – прогарчав він. – І тепер я дізнаю́ся, що в мене є син!

– Ти так і не пообіцяв мені, – промовила Дженна, криво посміхнувшись. – Всього три слова, Алане. Давай, скажи мені їх. Бачиш? Ти й досі не можеш цього зробити, – вона стерла посмішку і повільно наблизилась: – Ти все ще кохаєш її.

– Чорт забирай, Дженно!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Обіцяю тобі кохання» Поліни Ендрі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Обіцяю тобі кохання» Поліни Ендрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *