«Облога Бушi» Михайло Петрович Старицький

«Облога Бушi» Михайло Петрович Старицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2660 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Облога Бушi» Михайла Петровича Старицького (анотація)

Героїчним подвигам українського народу присвячена величезна кількість творів. Нескінченні спроби українських козаків захистити власні землі, хоробрість простих селян, котрі під час набігів агресивних сусідів втрачали власні поля, сміливість підлітків та старших людей, які своїми тілами прикривали членів власних сімей – всі ці події повинен пам’ятати кожен сучасний українець.

Знову згадати про славетне українське минуле ви зможете, почавши читати онлайн книгу «Облога Буші» Михайла Петровича Старицького українською мовою.

На сторінках роману ми знаходимо не тільки розповідь про кровопролитну війну українського народу, але й драматичну історію кохання між двома головними героями. Вона – справжня українська дівчина Орися, гордість своєї сім’ї, недоступна та хоробра захисниця власного обійстя та клаптика землі поряд.

Він – польський парубок Антось Корецький. Юнак не може знайти себе в світі, хлопець ніяк не збагне, де йому більше до вподоби – в Польщі чи Україні? В його душі сперечаються сили добра і зла. Один з голосів змушує піти проти власного кохання та зрадити Орисю. Інший – намагається зберегти те, чого так важко добивались два закоханих серця.

Яке рішення прийме Антось? Чию сторону вибере? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Облога Буші» Михайла Петровича Старицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Облога Бушi» Михайла Старицького онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Облога Бушi» Михайла Петровича Старицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Облога Бушi» Михайла Петровича Старицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Облога Бушi» Михайла Петровича Старицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *