«Облиш мене» Ґейл Форман

«Облиш мене» Ґейл Форман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1723 переглядів
1723 переглядів

Короткий зміст книги «Облиш мене» Ґейл Форман (анотація)

Чи хотілося вам коли-небудь втекти від свого життя – залишити цю щоденну рутину, в якій немає місця для найменшого відпочинку, та збігти від усіх, щоб спокійно побути наодинці? Це зробила головна героїня роману «Облиш мене» Мерібет Клейн – матір двох чотирирічних дітей-близнюків, яка втомилася від щоденної роботи і клопотів. Одного дня, повернувшись після лікарні, в яку потрапила через серцевий напад, жінка вирішила, що більше не витримає – вона сіла в потяг і поїхала, точно не знаючи куди саме, залишивши чоловіка повністю відповідальним за дім і дітей.

Ґейл Форман написала не фантастичну і не утопічну книгу – тут немає перебільшень і гострого драматизму, показано лише справжнє життя з його чорними і білими смугами. Вже на початку твору можна побачити, що нічого жахливого у житті Мерібет не відбувається – звичайні будні матері з двома маленькими дітьми та хатньою роботою, і чоловік трапився достатньо відповідальний – намагається допомагати по мірі можливості. Звідки ж тоді таке божевільне рішення? Письменниця не драматизує події, а показує реакцію на них звичайної жінки, втомленої від цього бурхливого ритму. І таких жінок у реальному житті з такими думками – тисячі…

Цей роман варто читати онлайн всім, хто знаходиться на грані такого «зриву», відчуваючи себе надто втомленим від життя. Ключова ідея книги «Облиш мене» дуже проста й очевидна, проте мало хто пам’ятає цю золоту мудрість: не мовчіть і не ховайтесь від своїх проблем і непорозумінь, а розмовляйте між собою, щоб знайти вихід. І хоч психологічна розрядка іноді буває необхідною, вона може зруйнувати те, що будувалося роками – сімейне благополуччя. Клейн мала достатньо часу, щоб обміркувати це наодинці, без дитячих криків і домашньої метушні.

Якщо ви хочете дізнатися, чим завершилася раптова втеча головної героїні від своєї родини, радимо скачати «Облиш мене» Ґейл Форман. Ця книга змусить вас не лише замислитися над злободенними питаннями та зробити переоцінку цінностей, а й відірватися від реальності разом з головною героїнею, сидячи з нею поруч у вагоні потягу. Обирайте будь-який з наступних форматів електронних матеріалів: fb2, txt, epub або rtf. Усі бажаючі можуть отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Облиш мене» Ґейл Форман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Облиш мене» Ґейл Форман

Иногда уйти – самое большое прояление любви из всех возможных.

Правда дает тебе свободу, но в первую очередь она делает тебя несчастным.

В любых отношениях, какими бы равноправными они ни казались, у кого-то все равно больше власти, больше харизмы, больше чего-то.

Шрамы – как татуировки, только с более интересной историей.

Скачати безкоштово книгу «Облиш мене» Ґейл Форман українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Облиш мене» Ґейл Форман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *