«Облиш ті кляті клопоти. Щоденник, який допоможе позбутися всякої бздури на шляху до щастя» Моніка Свіні

«Облиш ті кляті клопоти. Щоденник, який допоможе позбутися всякої бздури на шляху до щастя» Моніка Свіні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
194 переглядів
194 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Облиш ті кляті клопоти. Щоденник, який допоможе позбутися всякої бздури на шляху до щастя» Монікі Свіні (анотація)

На сторінках цього щоденника ви знайдете підказки, що спонукають вас, знімаючи шапку, проказати: «Адьйо, лайно собаче!» — стосовно всього негативного в житті та ступити на крок ближче до позитивних роздумів і щасливих митей, які чекають попереду. Збадьоріть себе емоційно завдяки достобісовій купі пропонованих тут способів — за порядком або як припаде. Прийміть своє лагідне переродження й начхайте на всі клопоти.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Облиш ті кляті клопоти. Щоденник, який допоможе позбутися всякої бздури на шляху до щастя» Монікі Свіні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Облиш ті кляті клопоти. Щоденник, який допоможе позбутися всякої бздури на шляху до щастя» Монікі Свіні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *