«Обрана кохати» Аніта Мілаєва

«Обрана кохати» Аніта Мілаєва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3769 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Обрана кохати» Аніти Мілаєвої (анотація)

— Ну знаєте! — обурено прокричала, зовсім забуваючи про свою конспірацію.

Різко відштовхнулася від його тіла, але підвестися не вдалося. Чоловічі руки, як і раніше, утримували мою нижню частину тіла.

— Відпустіть! Що ви собі дозволяєте?

— Я? — здивувався незнайомець, посміхаючись.— Це ви звалилися з дерева прямо на мене.

— А чого ви там стояли? Вам що місця мало?

— Було цікаво спостерігати за видом знизу. І я не очікував, що ви ризикнете стрибнути,— роблячи спробу встати, сказав він.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Обрана кохати» Аніти Мілаєвої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Обрана кохати» Аніти Мілаєвої українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Обрана кохати» Аніти Мілаєвої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *