«Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей

«Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
401 переглядів
401 переглядів

Про книгу «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей

Багато людей постійно зіштовхуються з панікою перед невідомим. Як швидко приборкати її та отримати моральну перевагу ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей українською мовою.

Нав’язливі думки про те, що подумають оточуючі, заважають жити мільйонам людей. В результаті ми починаємо будувати плани на майбутнє зовсім не так, як хочемо цього ми. Нам приходиться враховувати думку інших людей.

Чому так відбувається? Що заважає нам жити так, як цього хочемо ми? Книга «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» розповість, які психологічні механізми потрібно задіяти, щоб досягти довгоочікуваної свободи вибору. Автор вчить, як перестати сліпо виконувати бажання інших і не звертати уваги на їх критику.

Автор видання приводить величезну кількість реальних прикладів з життя її знайомих. Кожен з них відчував, що всі його дії правильні. Однак як тільки в його долю вмішувались інші, всі бажання та плани розбивались о невидимий камінь страхів та розчарувань.

Як не повторювати помилок інших? Як навчитись ігнорувати думку оточуючих? Отримаєте рекомендацій відомого мотиватора, якщо вирішите скачати книгу «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей

Рекомендації

Відгуки на книгу «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» Ембер Рей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *