«Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександр В. Ірванець

«Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександр В. Ірванець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3781 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця (анотація)

Сучасна література є багатошаровою та досить метафоричною, адже під її верхнім шаром ховаються риторичні питання та іронічні нотки, що створюють незвичайний сюжетний візерунок. Книга «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» – одночасно жахлива й кумедна казка для дорослих, що є переформатуванням легенди про Кирила Кожум’яку.

Автор зачіпає болючі питання сьогодення, іронізує із захоплень сучасної молоді, показує, як непомітно знищується світ. У головній ролі тут постає Очамимря – звичайна ящірка, яка заради виживання їла все підряд, і через це почала збільшуватися у розмірі. Але справжня біда трапилася після того, як Очамимря випадково скуштувала людське м’ясо. Тепер вона вирішила харчуватися тільки ним.

Починаючи читати онлайн книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця українською мовою, потрапляєш до древнього Граду, яким керує князь. Стосунки між князем та його родиною і оточенням моделюють відносини у сучасному суспільстві. Тут є нотки політики й моралі, а образ Очимимрі можна уявити як скупчення найбільших гріхів. На допитливого читача чекає дуже несподіваний фінал.

Прихильникам нестандартних сучасних нарисів із соціальною тематикою пропонується скачати книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *