«Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександр В. Ірванець

«Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександр В. Ірванець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1942 переглядів
1942 переглядів

Про книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця

Сучасна література є багатошаровою та досить метафоричною, адже під її верхнім шаром ховаються риторичні питання та іронічні нотки, що створюють незвичайний сюжетний візерунок. Книга «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» – одночасно жахлива й кумедна казка для дорослих, що є переформатуванням легенди про Кирила Кожум’яку.

Автор зачіпає болючі питання сьогодення, іронізує із захоплень сучасної молоді, показує, як непомітно знищується світ. У головній ролі тут постає Очамимря – звичайна ящірка, яка заради виживання їла все підряд, і через це почала збільшуватися у розмірі. Але справжня біда трапилася після того, як Очамимря випадково скуштувала людське м’ясо. Тепер вона вирішила харчуватися тільки ним.

Починаючи читати онлайн книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця українською мовою, потрапляєш до древнього Граду, яким керує князь. Стосунки між князем та його родиною і оточенням моделюють відносини у сучасному суспільстві. Тут є нотки політики й моралі, а образ Очимимрі можна уявити як скупчення найбільших гріхів. На допитливого читача чекає дуже несподіваний фінал.

Прихильникам нестандартних сучасних нарисів із соціальною тематикою пропонується скачати книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця

Рекомендації

Відгуки на книгу «Очамимря (Повість безврем’яних літ)» Олександра В. Ірванця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *